تاریخ: سه شنبه، ۱ خرداد ۱۴۰۳
مدیرکل راهداری گیلان:

بازگشایی راه شفت به زنجان از مطالبات مردم منطقه است

نویسنده: ورس
1403/02/21 - 21:10
کد خبر: 61537
سایز متن / -

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گیلان با بیان اینکه بازگشایی راه شفت به زنجان حتی به صورت خاکی یکی از مطالبات مردم شهرستان بوده و بازگشایی این مسیر با دستور استاندار گیلان، هدیه‌ای به مردم منطقه است.

به گزارش ورس از ایمنا ، غلامعلی نیک‌فهم عصر امروز_جمعه بیستم و یکم اردیبهشت_ در دومین نشست استانی ستاد مدیریت بحران حریق امامزاده ابراهیم شفت اظهار کرد: شفت ۵۷۱ کیلومتر راه دارد که ۴۵۱ کیلومتر از این شبکه راه معادل ۷۵ درصد، آسفالت بوده و ۴۵ درصد آن نیازمند بهسازی است.

وی با بیان اینکه راه‌های شفت کوهستانی شیب بسیاری دارد، افزود: طی چند سال اخیر، محور احمد سرگوراب به امامزاده ابراهیم شفت چندین بار روکش آسفالت شده اما به‌دلیل کوهستانی بودن، بارندگی و بار ترافیکی زیاد اغلب این راه‌ها فرسوده و مستهلک شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان با بیان اینکه ۱۵ کیلومتر از راه احمد سرگوراب به امامزاده ابراهیم با عمق خرابی مواجه است، اضافه کرد: ۸ کیلومتر از این راه در دست بهسازی و مابقی آن نیز به صورت لکه‌ای اصلاح و بهسازی می‌شود.

نیک‌فهم با بیان اینکه شفت از شهرستان‌های بن بست است، خاطرنشان کرد: بازگشایی راه شفت به زنجان حتی به صورت خاکی یکی از مطالبات مردم شهرستان بوده و بازگشایی این مسیر با دستور استاندار گیلان هدیه به مردم منطقه است.

ثبت نظر جدید
در ثبت ديدگاه به حقوق ديگران احترام بگذاريد.
 
آخرين نظرات
برو بالا