شگفتی رائول از توانایی‌های بلینگام

رائول گونزالس به ستایش از جود بلینگام پرداخت و تاکید کرد که عملکرد فنی بالای این بازیکن او را شگفت‌زده کرده است.

رائول گونزالس به ستایش از جود بلینگام پرداخت و تاکید کرد که عملکرد فنی بالای این بازیکن او را شگفت‌زده کرده است.

به گزارش ورس از ایسنا و به نقل از الموندو، جود بلینگام گران‌ترین خرید رئال مادرید در تابستان بود. این بازیکن بعد از درخشش در بوروسیا دورتموند پیراهن رئال مادرید را بر تن کرد و در این مدت توانسته است نمایشی درخشان و فراتر از انتظار در ترکیب رئالی‌ها داشته باشد.

رائول گونزالس در ستایش از بلینگام گفت: وقتی در تمرین رئال مادرید کیفیت بسیار بالای بلینگام را دیدم غافلگیر و شگفت‌زده شدم. او استعداد بسیار خاصی دارد. از همان ابتدا به او علاقمند شدم. من با بازیکنان جوان زیادی مثل بلینگام کار کرده‌ام. او نشان می‌دهد که یک بازیکن جوان خاص است و میتواند کمک زیادی به رئال بکند. او خیلی زود خود را با شرایط موجود در تیم بزرگ رئال وفق داد.

رائول درباره این سوال که آیا رئال به بلینگام وابسته شده است، گفت: چنین نظری ندارم. رئال یک هدف خاص دارد و همه بازیکنان به دنبال رسیدن به چنین هدفی هستند.

او درباره درخشش خیرونا در فصل جاری گفت: باید به سرمربی، بازیکنان و مدیریت باشگاه تبریک گفت. آنها بسیار خوب کار کرده‌اند اما من دوست دارم که رئال مادرید جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

خیرونا با ۳۱ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی رقابت‌های لالیگا قرار دارد این در حالی است که رئال مادرید با ۲۹ امتیاز در رده دوم ایستاده است و بارسلونا هم با ۲۷ امتیاز سوم است.