برگزاری کلاس آموزش قرآن در مسجد میرمحله

کلاس آموزش  روانخوانی قرآن کریم برای نوجوانان در مسجد قائمیه میرمحله شفت در حال برگزاری است. به گزارش خبرنگار ما از روستای میرمحله با فرارسیدن ماه نزول قرآن یک دوره کلاس آموزشی قرائت و روانخوانی قرآن کریم   به همت پایگاه مقاومت شهید فروغی  در مسجد قائمیه این روستا در حال برگزاری است. حجه الاسلام […]

کلاس آموزش  روانخوانی قرآن کریم برای نوجوانان در مسجد قائمیه میرمحله شفت در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار ما از روستای میرمحله با فرارسیدن ماه نزول قرآن یک دوره کلاس آموزشی قرائت و روانخوانی قرآن کریم   به همت پایگاه مقاومت شهید فروغی  در مسجد قائمیه این روستا در حال برگزاری است.

حجه الاسلام والمسلمین محمد تقی تولمی که به عنوان مبلغ دینی ، ماه رمضان را درمیرمحله سپری می کند مربی این دوره است.

وی که دانشجوی دکترای اقتصاد و از مدرسان حوزه به شمار می رود به خبرنگار ما گفت : هرچند استقبال نوجوانان از این کلاس خوب است اما می تواند بالاتر باشید .

تولمی ابراز امیدواری کرد که ترتیبی اتخاذ گردد تا بتوان در پایان دوره به محصلان هدایایی اهدا شود. در این راستا قربان رستگار فرمانده پایگاه شهید فروغی  گفت: به امید خدا در پایان دوره از طرف پایگاه و هیئت امنای مسجد هدایایی به محصلان اهدا خواهد شد.

 حجه الاسلام والمسلمین  تولمی  از اداره تبلیغات خواست تا برنامه ای ترتیب دهد که این گونه کلاس ها در طی سال ادامه یابد و از محصلان برتر به عنوان مربی استفاده شود.

IMG_2160IMG_2159IMG_2158IMG_2157IMG_2156IMG_2155IMG_2153IMG_2152IMG_2150IMG_2149IMG_2148IMG_2147

کلاس آموزش قرآن در روستای میرمحله شهرستان شفت