نطنز برد تا امیدها را زنده نگه دارد 

رئیس هیئت فوتبال نطنز گفت: در روز دوم مسابقات پلی آف سوپر لیگ فوتسال بانوان، تیم فوتسال بانوان نطنز، مهر عظام را برد تا امیدهای صعود را زنده نگه دارد.

به گزارش ورس از ایسنا رئیس هیئت فوتبال نطنز گفت: در روز دوم مسابقات پلی آف سوپر لیگ فوتسال بانوان، تیم فوتسال بانوان نطنز، مهر عظام را برد تا امیدهای صعود را زنده نگه دارد.

مهدی عسگری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در روز دوم مسابقات پلی آف سوپر لیگ فوتسال بانوان کشور، تیم هیئت فوتبال نطنز با نتیجه ۶ بر ۳ مهر عظام تهران را شکست ‌داد.

وی افزود: در دیگر دیدار امروز، تیم فولاد هرمزگان با نتیجه ۴ بر صفر تیم صنعت فجر شیراز را شکست داد.

رئیس هیئت فوتبال نطنز گفت: به این ترتیب و در پایان روز دوم مسابقات پلی آف، تیم فولاد هرمزگان با ۶ امتیاز صدر نشین و تیم فوتسال نطنز با ۳ امتیاز و تفاضل بهتر در رتبه  دوم و تیم مهر عظام با ۳ امتیاز و تفاضل کمتر در رتبه سوم و همچنین تیم صنعت فجر شیراز بدون امتیاز در رتبه چهارم قرار دارد.

وی تصریح کرد: فردا شنبه ۲۷ اسفندماه و در روز پایانی و حساس مسابقات پلی آف، تیم هیئت فوتبال نطنز به مصاف صنعت فجر شیراز که تقریبا چهارمی آن مسجل شده می‌رود و تیم فولاد هرمزگان و مهر عظام تهران رو در روی هم قرار خواهند گرفت.

عسگری خاطرنشان کرد: در پایان این مسابقات، ۲ تیم برتر راهی سوپر لیگ و ۲ تیم دیگر راهی لیگ برتر فوتسال بانوان کشور می‌شوند.