پیروزی تیم فوتبال شهرداری آستارا مقابل تیم استقلال ملاثانی در یک دیدار پربرخورد + عکس 

 تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا در چارچوب رقابت‌های هفته چهاردهم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور مقابل تیم فوتبال استقلال ملاثانی به برتری یک بر صفر دست یافت.

به گزارش ورس از ایسنا  تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا در چارچوب رقابت‌های هفته چهاردهم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور مقابل تیم فوتبال استقلال ملاثانی به برتری یک بر صفر دست یافت.

تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا عصر جمعه در ورزشگاه وحدت این شهر و بدون حضور تماشاگران میزبان تیم فوتبال استقلال ملاثانی یکی از نمایندگان فوتبال استان خوزستان در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور بود که در نهایت این دیدار پربرخورد را تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا نماینده فوتبال استان گیلان با یک گل به سود خود به پایان رساند تا دومین برد شیرین خود را در این فصل از رقابت ها تجربه کند.

تک گل با ارزش تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا را سید ناصر رضایی خوشرودی در دقیقه ۴۷ نیم اول بازی و با یک ضربه سر فنی به ثمر رساند. در نیمه دوم بازی تیم فوتبال شهرداری آستارا همانند نیمه اول هجومی ظاهر شد و علی رغم حملات دو تیم گلی از دروازه‌ها رد و بدل نشد و این بازی پربرخورد که با اعتراض های مکرر مربیان و بازیکنان تیم فوتبال استقلال ملاثانی همراه بود با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید.

در پایان این دیدار پرحاشیه و در حالی که بازیکنان تیم شهرداری آستارا مشغول شادی بودند، یکی از مربیان تیم فوتبال استقلال ملاثانی خوزستان با ضربه محکم دست به صورت یکی از عوامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری بندر آستارا، موجب خونریزی و مصدومیت ایشان از ناحیه بینی شد که با وساطت نیروی انتظامی و هیئت فوتبال شهرستان مرزی آستارا این درگیری‌ ختم به خیر شد.

شاگردان پیروز قربانی سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا که در هفته‌های گذشته لیگ یک شرایط خوبی را سپری نکردند و علی رغم بازی های خوب در مقابل تیم‌های مختلف اکثر مسابقات را با نتایج مساوی به پایان میرساندند، وضعیت خوبی در جدول رده‌بندی نداشتند ولی در بازی امروز و در یک مسابقه خانگی مقابل تیم فوتبال استقلال ملاثانی نمایش بسیار خوبی را ارائه دادند و توانستند با کسب سه امتیاز این دیدار را پشت سر بگذارند.

به گزارش ورس از ایسنا، لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور پیش از شروع جام جهانی و بعد از برگزاری هفته چهاردهم لیگ تعطیل و ادامه رقابت ها از تاریخ ۲۸ آذرماه سال جاری از سر گرفته خواهد شد.

.