برخورد قاطع با تغییر کاربری پارک جنگلی لاهیجان

معاون دادگستری گیلان با بیان اینکه هیچ شخص یا مقامی حق تخریب و یا قطع درختان و تغییر کاربری پارک جنگلی لاهیجان را ندارد، گفت: دستگاه قضایی با کسانی که در پی تغییر کاربری این جنگل بوده با قاطعیت برخورد می کند.

به گزارش ورس از ایسنا معاون دادگستری گیلان با بیان اینکه هیچ شخص یا مقامی حق تخریب و یا قطع درختان و تغییر کاربری پارک جنگلی لاهیجان را ندارد، گفت: دستگاه قضایی با کسانی که در پی تغییر کاربری این جنگل بوده با قاطعیت برخورد می کند.

حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی، رئیس کل دادگستری گیلان به همراه تعدادی از مدیران اجرایی از پارک جنگلی لاهیجان بازدید کرد.

احمد آقایی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان در حاشیه این بازدید، با اشاره به اینکه پارک جنگلی لاهیجان به مساحت دو و نیم هکتار مملو از درختان کهنسال و تفرجگاه زیبایی برای مردم منطقه است اظهار کرد: این پارک می تواند بستر مناسبی برای جذب گردشگر بوده و در اقتصاد مردم منطقه تاثیرگذار باشد.

وی افزود: حسب دستور ریاست کل دادگستری استان این پارک باید در اختیار شهرداری قرار گرفته و هیچ شخص یا مقامی حق تخریب و یا قطع درختان و تغییر کاربری آن را ندارد.

آقایی تصریح کرد: دستگاه قضایی با کسانی که در پی تغییر کاربری این جنگل بوده و قصد تخریب آن را دارند با قاطعیت برخورد می کند.

.