رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان شفت در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه :

رسانه ها ، تکیه گاه مناسبی برای مدیران هستند

رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان شفت با بیان اینکه رسانه ها ، تکیه گاه مناسبی برای مدیران هستند ؛ بر لزوم  بهره گیری بهتر از ظرفیت خبرنگاران در جامعه  تاکید نمود و گفت : تحقق امور پرورشی در آموزش دانش آموزان ، نیازمند کار رسانه ای مستمر و هدفمند است .

به گزارش ورس ، صغرا شاد چوبری امروز پنجشنبه – در نشست گرامیداشت روز خبرنگار در اداره آموزش و پرورش شهرستان شفت با بیان اینکه رسانه ها ، تکیه گاه مناسبی برای مدیران هستند ؛ بر لزوم  بهره گیری بهتر از ظرفیت خبرنگاران در جامعه  تاکید نمود و گفت : تحقق امور پرورشی در آموزش دانش آموزان ، نیازمند کار رسانه ای مستمر و هدفمند است .

رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان شفت با اشاره به اینکه اگر در جامعه فروشنده ای کم فروشی می کند یا مهندسی خانه ای سست بنیان می گذارد می تواند  نشانه ای از ضعف در امور تربیتی آنها در دوران کودکی و نوجوانی باشد افزود : مراقبت از فرزندان در جامعه کنونی و گسترش روزافزون رسانه های اجتماعی کاری دشوار اما شدنی است .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در شهرستان شفت ، بر اساس آخرین تصمیمات همه کلاس های درس در مهرماه آتی حضوری است افزود : رعایت شیوه نامه های  بهداشتی برای دانش آموزان و کارکنان مدارس ضروری است .

خانم شاد در ادامه گفت :   همزمان با آغاز سال تحصیلی طرح تعمیق و تثبیت یادگیری برای جبران کاستی های آموزشی در دوران کرونا اجرایی خواهد شد .

وی با بیان اینکه در هفته دولت سال جاری نخستین استخرشنای دانش آموزی گیلان در شهرستان شفت به بهره برداری می رسد افزود : دو مدرسه نیز در مرکز دهستان جیرده و روستای نوده مرخال بازگشایی و در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد .

رییس اداره آموزش و پرورش شفت در پایان با اشاره به اینکه بیشتر جمعیت این شهرستان در روستاها  سکونت دارند بر لزوم عدالت آموزشی در این شهرستان تاکید و افزود :  دو مدرسه شبانه روزی در شهر احمدسرگوراب و مرکز دهستان نصیرمحله  آماده ثبت نام از دانش آموزان دبیرستانی در رشته های نظری از تمام نقاط شهرستان هستند .