با مشارکت خیّر مدرسه ساز ؛

تفاهم‌نامه احداث یک کارگاه خیاطی در شهرستان شفت امضا شد

تفاهم نامه احداث یک کارگاه خیاطی در هنرستان دخترانه شهدای گمنام شهرستان شفت با مشارکت خیّر نیک اندیش«آزیتا محققیان» امضا شد.

به گزارش ورس ، تفاهم نامه احداث کارگاه خیاطی در هنرستان دخترانه شهدای گمنام شهرستان شفت توسط خیّر نیک اندیش آزیتا محققیان با حضور علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان امضا شد.

دقیق در این مراسم، ضمن تحسین اقدام ارزشمند این بانوی خیِّر، بیان داشت: توسعه هنرستان ها و کارگاه های مختلف در راستای اجرای سند تحول بنیادین آموزش ‌و پرورش در اولویت برنامه های سازمان نوسازی مدارس کشور و این اداره کل می باشد.

وی با بیان اینکه امروز جامعه نیاز به گسترش رشته های مهارتی دارد،گفت: توسعه و گسترش هنرستان ها از سیاست‌های اصلی مقام عالی وزارت آموزش و پرورش بوده و باید مورد اهتمام جدی قرار گیرد.گسترش هنرستان‌ها یک از مهمترین راهکارهای حل مشکل بیکاری جوانان تحصیل کرده است

مدیرکل نوسازی مدارس با اشاره به اینکه توسعه هنرستان‌ها نیاز به کمک جامعه بزرگ خیرین مدرسه‌ساز دارد، ابراز داشت: آموزش و پرورش هر کجا نیاز داشته باشد خیرین عاشقانه و خالصانه ورود می‌کنند، این نعمت بسیار بزرگی است که باید قدردان آن بود.

شایان ذکراست این پروژه با ۱۱۶ مترمربع با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در اقدامی ارزشمند به همت خیر نیک اندیش آزیتا محققیان با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان در راستای توسعه و تامین زیر ساختها و فضاهای آموزشی استاندارد در جهت مهارت آموزی دانش آموزان و اشتغال آنان و اشاعه فرهنگ کارآفرینی احداث می شود.