۱۸۵ اکیپ عملیاتی در گیلان برای رفع ناپایداری ها

مدیرعامل توزیع برق گیلان گفت: بیش از ۱۸۵ اکیپ عملیاتی درسطح استان برای رفع ناپایداری های احتمالی در اثر بارش برف در حال خدمات رسانی هستند.

به گزارش ورس از ایسنا مدیرعامل توزیع برق گیلان گفت: بیش از ۱۸۵ اکیپ عملیاتی درسطح استان برای رفع ناپایداری های احتمالی در اثر بارش برف در حال خدمات رسانی هستند.

محمد اسماعیل هنرمند در جمع خبرنگاران  با اشاره به هدف و رسالت اصلی شرکت توزیع برق استان گیلان که همانا افزایش سطح رضایتمندی و مشتری مداری است، اعلام کرد: این شرکت آمادگی کامل برای مقابله با حوادث احتمالی را دارد.

وی با اشاره به اجرای طرح های جامع و جهادی در راستای حفظ و ارتقای  شبکه توزیع برق افزود: از ابتدای سال گذشته با تلاش بی شائبه و خالصانه همکاران و شناسایی نقاط حادثه خیز شبکه، طرح بزرگ افزایش تاب آوری خطوط فشار متوسط در کل استان گیلان به اجرا در آمده است.

 مدیرعامل توزیع برق گیلان تاکید کرد: طرح جهادی افزایش تاب آوری خطوط فشار متوسط در سال ۹۹، با محوریت ترمیم و بهسازی نقاط آسیب دیده شبکه به جا مانده از سالیان قبل و در سال جاری با محوریت افزایش ضریب اطمینان و پایداری شبکه به اجراء درآمده است.

وی افزود: از ابتدای سال گذشته تا کنون با اعتباری بالغ بر ۲۶ میلیارد تومان بیش از ۹۳۹ مرحله طرح  جهادی افزایش تاب آوری در سطح استان اجرا شده و حدود ۲۰۰ فیدر و ۲ هزار کیلومتر شبکه مورد تعمیر و بهسازی قرار گرفته است.

هنرمند تاکید کرد: مقاوم سازی شبکه های توزیع، ارتقای قابلیت اطمینان شبکه، انجام تعمیرات پیشگیرانه با هدف ارتقای تاب آوری، رفع کانون های خطر آفرین، بهره گیری از ظرفیت و توان فنی نیروی انسانی شرکت در راستای گسترش تعمیرات و کاهش هزینه ها، اجرای تمرین و مانور آموزشی جهت راهبری و مدیریت اکیپ ها در شرایط سخت و بحرانی از جمله اهداف مهم اجرای طرح جهادی افزایش تاب آوری خطوط فشار متوسط در کل استان می باشد.

وی تصریح کرد:  ساده ترین راه اعلام خاموشی ها، مشکلات و اتفاقات برق استفاده از سامانه برق ایران (برق من) که مشترکین می توانند با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس www.gilanpdc.ir  یا کافه بازار ضمن دریافت و نصب این  اپلیکیشن کاربردی از سایر مزایای این سامانه بهره مند شوند.