معرفی نفرات برتر پنج وزن دوم کشتی آزاد قهرمانی کشور

نفرات برتر پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور مشخص شدند.

نفرات برتر پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور مشخص شدند.

به گزارش ورس از ایسنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه‌ی انتخابی تیم ملی گرامیدشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم از صبح روز (چهارشنبه ۲۲ دی ماه) در مجموعه ی آزادی شهر گرگان در حال برگزاری است و امشب (جمعه) با مشخص شدن نفرات برتر اوزان ده گانه به پایان رسید.

بر این اساس اسامی نفرات برتر پنج وزن دوم به شرح زیر است:

۶۱ کیلوگرم: ۱- داریوش حضرتقلی زاده (خراسان شمالی) ۲- محمدباقر یخکشی (مازندران) ۳- مجید داستان (تهران) و سعید انوری (تهران الف)

۷۰ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران) ۲- علی اکبر فضلی (مازندران) ۳- یوسف کامرانی (همدان الف) و امیرمحمد یزدانی (مازندران)

۷۹ کیلوگرم: ۱- علی سوادکوهی (مازندران) ۲- بهمن تیموری (کرمانشاه) ۳- مصطفی قیاسی (لرستان) و حمیدرضا زرین پیکر (تهران)

۹۲ کیلوگرم: ۱- امیرحسین فیروزپور (مازندران) ۲- احمد بذری (مازندران) ۳- مهدی حاجیلوئیان (همدان الف) و سبحان اصغری (گلستان الف)

۱۲۵ کیلوگرم: ۱- یداله محبی (کرمانشاه) ۲- سید مهدی هاشمی (مازندران)  ۳- محمد مرادی (کرمانشاه) و علیرضا گرزبر (لرستان الف)

نتایج دیدارهای رده بندی و فینال پنج وزن دوم به شرح زیر است:

۶۱ کیلوگرم:
فینال: داریوش حضرت قلی زاده (خراسان شمالی)، برنده ۵ ضربه فنی – محمدباقر یخکشی (مازندران) ۳
رده بندی:
مجید داستان (تهران)، برنده (محمد ملکی وزن کشی نکرد)
سعید انوری (همدان الف)، برنده ۱۱- محمد نامجومطلق (گیلان) ۴

۷۰ کیلوگرم:
فینال: محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران)، برنده ۶ – اکبر فضلی (مازندران) ۵
رده بندی:
یوسف کامرانی (همدان الف)، برنده ۱۰ – عزت اله لشگربلوکی (گلستان الف) صفر
امیرمحمد یزدانی (مازندران)، برنده (امیرحسین مقصودی وزن کشی نکرد)

۷۹ کیلوگرم:
فینال: علی سوادکوهی (مازندران)، برنده ۲ – بهمن تیموری (کرمانشاه) ۱
رده بندی:
مصطفی قیاسی (لرستان)، برنده (علی شکوری مازندران وزن کشی نکرد)
حمیدرضا زرین پیکر (تهران)، برنده ۸ – محمدحسین نوروزیان (کردستان) ۲

۹۲ کیلوگرم:
فینال: امیرحسین فیروزپور (مازندران)، برنده ۹- احمد بذری (مازندران) ۷
رده بندی:
مهدی حاجیلوئیان (همدان الف)، برنده ۷ – امیر محمدی (خراسان شمالی) صفر (مصدوم شد)
سبحان اصغری (گلستان الف)، برنده ۱۲ – عادل حق بین (گیلان) ۲

۱۲۵ کیلوگرم:
فینال: یداله محبی (کرمانشاه)، برنده ۷ ضربه فنی – سید مهدی هاشمی (مازندران) ۱
رده بندی:
محمد مرادی (کرمانشاه)، برنده ۲ – محمد علی تبار (گلستان) صفر
علیرضا گرزبر (لرستان الف)، برنده – (امین طاهری وزن کشی نکرد)