مادر بنیان خانواده است / عفاف و حجاب، نجابت مادر را حفظ می کند

خطیب نماز جمعه شفت به ۲۱ تیرماه سالروز قیام مردم مشهد بر علیه سیاست های کشف حجاب رضاخان اشاره کرد و افزود : امروز برخی به بهانه آزادی تلاش می کنند وارد حریم خصوصی خانواده ها بشوند و در شکستن عفاف و حجاب گام بردارند.

حجت الاسلام صابر انصاری

به گزارش پایگاه خبری ورس ، حجت الاسلام صابر انصاری امروز در خطبه های نماز جمعه شفت در مسجد جامع این شهرستان گفت : ریشه مشکلات جامعه قانع نبودن برخی افراد به حق و حقوق خود است.

وی با بیان اینکه مومن به حقوق دیگران تجاوز نمی کند افزود : تفوای الهی انسان را از طمع ، تکبر و بلا حفظ می کند.

امام جمعه موقت شفت با اشاره به اینکه انبیا و ائمه اطهار واسطه فیض الهی هستند اظهار کرد : انسان به اندازه ظرفیت خود از فیوضات الهی بهره مند می شود.

وی با بیان اینکه  ۱۸ تیرماه سالروز کشف کودتای نوژه در سال ۵۹ است افزود : این توطئه توسط بقایای ساواک و پشتیبانی آمریکایی ها انجام شد که به فضل الهی نا فرجام ماند.

حجت الاسلام انصاری در ادامه با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال توطئه های گوناگونی را پشت سر گذاشته است افزود:  انگلستان با سرکار آوردن رضا خان و آمریکا با طراحی کودتای ۲۸ مرداد بیشترین دخالت ها را در کشورمان انجام داده اند و نکته جالب اینجاست که همین دوکشور در به وجود آوردن اسراییل و پشتیبانی از آن نقشی تعیین کننده داشته اند.

وی به ۲۱ تیرماه سالروز قیام مردم مشهد بر علیه سیاست های کشف حجاب رضاخان اشاره و افزود : امروز برخی به بهانه آزادی تلاش می کنند وارد حریم خصوصی خانواده ها بشوند و در شکستن عفاف و حجاب گام بردارند.

انصاری با بیان اینکه دشمن برای فروپاشی بنیان خانواده در کشورمان سرمایه گذاری زیادی کرده است افزود : مادر بنیان خانواده است و عفاف و حجاب، نجابت مادر را حفظ می کند و دشمنان  برای تقابل با نظام جمهوری اسلامی  این موضوع را هدف گرفته اند اما برخی از مسوولین در خواب غفلت به سر می برند.

وی در پایان افزود : برخی با شکستن حجاب می خواهند هویت نظام جمهوری اسلامی را آرام آرام از آن بگیرند تا دیگر چیزی از آن باقی نماند.