محرمان روستایی زیبا در دل طبیعت+تصاویر

مزارع سرسبز برنج و خانه های روستایی در دل درختان و باغات زیبایی خاصی به این روستا داده است.

به گزارش پایگاه خبری ورس ؛ رضا قنبر پور در آخرین مطلب خود در وبلاگ دیدنی های شفت با انتنشار تصاویری از روستای محرمان نوشت : محرمان یکی از روستاهای شهرستان شفت است که در دهستان چوبر قرار دارد. برای رفتن به این روستا باید نرسیده به چوبر به طرف جاده امام زاده اسحاق رفته و پس از آن به طرف روستای بیجارسر برویم.

در ورودی این روستا که مشرف بر روستا است وارد طبیعتی زیبا می شویم که سرشار از سکوت و آرامش است. مزارع سرسبز برنج و خانه های روستایی در دل درختان و باغات زیبایی خاصی به این روستا داده است.

شغل بیشتر مردم این روستا برنج کاری و پرورش سنتی دام می باشد. فصل کار کشاورزی در این روستا شروع شده و همه کشاورزان سخت مشغول کشاورزی بودند و تلاش مردم روستا نوید زندگی و امید می داد. با هم به تماشای قسمتی از زیبایی های این روستا می نشینیم.

روستای محرمان چوبر_شهرستان_شفتروستای محرمان چوبر_شهرستان_شفتروستای محرمان چوبر_شهرستان_شفتروستای محرمان چوبر_شهرستان_شفت روستای محرمان چوبر_شهرستان_شفتروستای محرمان چوبر_شهرستان_شفت روستای محرمان چوبر_شهرستان_شفت محرمان محرمان چوبر محرمان شفت محرمان گیلان روستای محرمانروستای محرمان چوبر_شهرستان_شفتعکس ها از رضا قنبرپور و امید شوقیان