تاریخ: جمعه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
دسته‌بندی: ورزشی

مقصدهای احتمالی ناگلزمن

نویسنده: veres
1402/01/08 - 10:30
کد خبر: 52036
سایز متن / -

[ad_1]

سرمربی سابق بایرن مونیخ مشتریان زیادی دارد که شانس تاتنهام بیشتر از دیگر گزینه‌ها است.

به گزارش ورس از ایسنا، باشگاه بایرن‌مونیخ در تصمیمی عجیب و غیرمنتظره یولیان ناگلزمان، سرمربی جوانش را از کار برکنار و توماس توخل را به عنوان جایگزین او معرفی کرد. 

ناگلزمن درحالی از هدایت بایرن مونیخ اخراج شد که تیم تحت هدایت او بهترین عملکرد را در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا داشت.

هم هواداران و هم بازیکنان و مدیران باشگاه بایرن مونیخ به خوبی می دانند که اولویت تیم در فصل جاری قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است و این تیم با هدایت ناگلزمن از یک طرف تنها تیمی بود که در هر ۸ بازی خود در فصل جاری به پیروزی دست پیدا کرد و از طرف دیگر هم توانست با اقتدار پاری سن ژرمن یکی از مدعیان اصلی قهرمانی را از پیش رو بردارد با این حال این هم برای ادامه همکاری با ناگلزمن جوان کافی نبود و او جای خود را به توماس توخل داد.

شبکه اسکای اسپورت ۱ آلمان در گزارشی از ۵ مشتری ناگلزمن سخن به میان آورد و مدعی شد که این سرمربی ۳۵ ساله از بین این تیم ها دست به انتخاب خواهد زد.

اسکای اسپورت اعلام کرد: لیورپول، تاتنهام و چلسی سه مشتری ناگلزمن هستند که در این میان شانس تاتنهام بیشتر است و باشگاه لندنی برای جایگزینی آنتونیو کونته به جذب سرمربی جوان سابق بایرن علاقه دارد.

اسکای اسپورت همچنین از پاری سن ژرمن و رئال مادرید هم به عنوان دیگر مقصدهای احتمالی ناگلزمن سخن به میان آورد.

عملکرد بسیار خوب بایرن مونیخ با هدایت ناگلزمن در دیدار برابر پاری سن ژرمن باعث شده است تا سران باشگاه فرانسوی برای جایگزینی گالتیه روی این مربی جوان دست گذارند.

[ad_2]

ثبت نظر جدید
در ثبت ديدگاه به حقوق ديگران احترام بگذاريد.  
برو بالا