تاریخ: جمعه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
دسته‌بندی: شفت

جاوید قهرمان فوتبال جام رمضان جیرده شد+گزارش تصویری

نویسنده: veres
1395/04/18 - 11:09
کد خبر: 15060
سایز متن / -

تیم فوتبال جاوید جیرده با شکست تیم رضوان (2) قهرمان بازی های جام رمضان در مرکز این دهستان شد.

به گزارش پایگاه خبری ورس از جیرده ، تیم فوتبال جاوید این دهستان بامداد امروز در دیدار پایانی مسابقات فوتبال جام رمضان با نتیجه دو بر یک از سد تیم رضوان (2) گذشت و قهرمان این رقابت ها شد.

میزبان جیردهی که توانسته بود در یک بازی جنجالی تیم روستای تکرم را در دیدار نیمه نهایی از پیش رو بردارد دیدار پایانی را با گل زودهنگام آغاز کرد و از حریف پیش افتاد اما بازیکنان رضوان توانستند در همان نیمه اول بازی را به تساوی بکشانند.

در نیمه دوم این دیدار دو تیم با احتیاط بیشتری به بازی ادامه دادند و تماشاگران شاهد یک بازی فیزیکی و قدرتی بودند اما این تیم جاوید بود که توانست از موقعیت گل خود کمال بهره را ببرد و گل دوم را وارد دورازه تیم رضوان کند.

استقبال گرم تماشاگران از محمد مهدی افتخاری

در اواسط نیمه اول بازی حجت الاسلام افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی خود را از روستای دوبخشر  به جیرده رساند تا دیدار پایانی این رقابت ها را از نزدیک تماشا کند.

با ورود وی ، تماشاگران با دادن شعار پیاپی ” حاجی بیا اینجا ! ” به استقبال وی رفتند و افتخاری نیز در پاسخ این شعارهای پرشور به میان تماشاگران رفت و از آنها تشکر کرد.

در پایان نیز جام قهرمانی و جوایز با دستان افتخاری به تیم ها اهدا شد.

شایان ذکر است 36 تیم در رده بزرگسالان در مسابقات جام رمضان جیرده شرکت کرده بودند.

گزارش تصویری :

IMG_۲۰۱۶۰۷۰۷_۲۳۳۶۳۷ IMG_۲۰۱۶۰۷۰۷_۲۳۵۰۰۴ IMG_۲۰۱۶۰۷۰۷_۲۳۵۰۵۵ IMG_۲۰۱۶۰۷۰۷_۲۳۵۲۲۸ IMG_۲۰۱۶۰۷۰۷_۲۳۵۳۱۱ IMG_۲۰۱۶۰۷۰۷_۲۳۵۷۲۰ IMG_۲۰۱۶۰۷۰۷_۲۳۵۷۳۵ IMG_۲۰۱۶۰۷۰۸_۰۰۱۴۴۱ IMG_۲۰۱۶۰۷۰۸_۰۰۱۵۲۴ IMG_۲۰۱۶۰۷۰۸_۰۰۲۶۱۹ IMG_۲۰۱۶۰۷۰۸_۰۱۱۱۱۱DSC_0042 DSC_0044 DSC_0050 DSC_0057 DSC_0059 DSC_0066 DSC_0069 DSC_0070 DSC_0073 DSC_0077 DSC_0083 DSC_0086 DSC_0092  DSC_0097DSC_0094

ثبت نظر جدید
در ثبت ديدگاه به حقوق ديگران احترام بگذاريد.  
  • علی عادلی گفت:

    اعضای شورا شهر شفت سروران شما ناراحت غسالخانه نباشید تمام روستاهای اطراف شهر این تاسیسات را دارند شما لطف کنید فکر سرویس بهداشتی و سطل زباله در سطح شهر باشید

برو بالا