تاریخ: جمعه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
دسته‌بندی: ورزشی

باید همه وزارتخانه‌ها ملزم به استخدام مدال‌آوران بازی‌های آسیایی شوند

نویسنده: veres
1402/08/15 - 18:33
کد خبر: 58924
سایز متن / -

[ad_1]

دبیرکل کمیته ملی المپیک تاکید کرد: همه وزارتخانه ها باید ملزم به استخدام مدال آوران ورزش ایران در بازی های آسیایی شوند.

به گزارش ورس از ایسنا، سید مناف هاشمی در حاشیه تقدیر از مدال آوران بازی های آسیایی، با تاکید بر لزوم حل موضوع اشتغال مدال‌آوران ورزش ایران در بازی های آسیایی، خاطرنشان کرد: کمیسیون های دولت و وزارت کار و ورزش تلاش کنند تا همه وزارتخانه ها ملزم شوند اشتغال همه مدال آوران بازی های آسیایی تضمین شود.

دبیرکل کمیته ملی المپیک، درباره برگزاری اولین جلسه ستاد بازی های المپیک پاریس نیز گفت: رییس کمیته المپیک، دبیر کل و همه همکارانمان در کمیته المپیک  را ملزم می‌دانیم تا در ۹ ماه آینده از همه پتانسیلمان برای حمایت از ورزشکاران استفاده کنیم تا ورزشکارانمان اول سهمیه المپیک کسب کنند و بعد در المپیک نتیجه خوبی را بدست آورند. قطعا رقابت بسیار سخت خواهد بود و بیش از ۲۰۰ کشور دنیا در المپیک رقابت می‌کنند. اولین جلسه درباره پشتیبانی و نیازسنجی فدراسیون ها و نحوه انتخاب ورزشکاران و حمایت از آن ها برگزار شد. برای حمایت از ورزشکاران بسته خوبی تهیه شده است که بعد از تصویب هیات اجرایی اعلام می‌شود.

وی درباره اینکه تعداد زیادی از فدراسیون ها با سرپرست اداره می شوند و بحران ابطال انتخابات برخی فدراسیون ها وجود دارد، گفت: برگزاری انتخابات در ایران با کمیته المپیک نیست. در جلسات خصوصی و عمومی همیشه از وزارت ورزش توقع داریم انتخابات فدراسیون‌ها در تاریخ مقرر برگزار شود. در دوره قبل این مشکلات عمیق‌تر بود. شروع کار وزیر جدید ورزش است و قطعا ایشان با توجه به تجاربی که دارند همه موارد را بهتر از ما می‌دانند. امیدوارم سرپرستی در فدراسیونها نداشته باشیم یا در کمترین زمان باشد تا مشکلات کمتری برای ورزشکاران ما بوجود بیاید.

[ad_2]

ثبت نظر جدید
در ثبت ديدگاه به حقوق ديگران احترام بگذاريد.  
برو بالا