از جانبازان شاغل ادارات شهرستان شفت تجلیل شد
از جانبازان شاغل ادارات شهرستان شفت تجلیل شد

مراسم تجلیل از جانبازان شاغل ادارات شهرستان شفت در سالن اجتماعات فرمانداری شفت برگزار شد

مراسم تجلیل از جانبازان شاغل ادارات شهرستان شفت در سالن اجتماعات فرمانداری شفت برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ورس ؛  رییس بنیاد شهید شهرستان شفت در ابتدای این مراسم ، سلامی به جانباز مقام معظم رهبری فرستاد و روز جانباز را به جانباران شهرستان شفت تبریک گفت . وی مقام جانبازی را مقام والایی دانست که خداوند به جانبازان عطا کرده و آنها باید قدردان این موهبت الهی باشند .وی در ادامه افزود : وظیفه ای که ما داریم ترویج فرهنگ ایثار در جامعه است.

صالح زاده در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد : ما در شهرستان شفت ۲۰۰ شهید ، ۳۰۰ جانباز و ۴۰ جانباز آزاده داریم. وی در پایان به طرح سپاس در هفته جانباز که با حضور مردم و مسوولین در پارک شهر برگزار شد اشاره کرد و از بازدیدهای صورت گرفته  از خانه های جانبازان در این هفته خبر داد.

DSC_0071محمودی فرماندار شفت نیز با اشاره به اینکه هرچه درباره جایگاه والا و رفیع ایثارگران عنوان شود کم است ، تصریح کرد : خداوند متعال در قرآن کریم بیان داشته است که من خریدار اموال و انفاس کسانی هستم که در راه تکریم ارزش ها و الگوهای والای انسانی جان خود را در طبق اخلاص گذاشته اند و گام های راسخ و خلل ناپذیر برداشته اند. وی افزود : شما جانبازان در زمره مومنینی هستید که در تفاسیر از آنها یاد شده است و نتیجه معامله شما ایثارگران و شهدا با خدا این است که خداوند متعال بهشت را به شما ارزانی می دارد.

یونس محمودی در ادامه با اشاره به درپیش بودن سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) گفت: شهدا و جانبازان جهت تحقق رسالت انبیاء الهی به فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) لبیک گفته و با حضور در جبهه حق علیه باطل به مقام رفیع جانبازی وشهادت نائل آمدند. وی با اشاره به تبعیت جانبازان از بزرگ جانباز انقلاب اسلامی ، مقام معظم رهبری ، تصریح کرد: کشوری که این عزیزان را در کنار خود دارد قطعا شکست ناپذیر خواهد بود. وی افزود: جانبازان عزیز در عرصه دفاع از کیان اسلام و نظام اسلامی اثبات کرده اند که مظهر ولایت پذیری هستند.

فرماندار شفت با اشاره به سوم شعبان المعظم سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) آن حضرت را مظهر وفاداری به برادر و در نگاهی مکتبی و ایدئولوژیک سمبل ولایت پذیری برشمرد. در ادامه محمودی اظهار داشت: شما جانبازان وارثان شهدا هستید و به این عزیزان ثابت کرده اید که پس از شهادتشان پاسدار حریم ولایت هستید. وی پیروزی های نظام در همه عرصه های علمی و دفاعی را محصول مقاومت ملت ایران دانست که روح مقاومت را شهدا و ایثارگران در این ملت دمیده اند.

فرماندار شفت در پایان گفت: شما جانبازان و خانواده های معظم شهدا الگوسازان این جامعه اید و ما همواره در دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان از این عزیزان درس می گیریم.

در پایان این مراسم از جانبازان شاغل در ادارات شهرستان شفت قدردانی و تجلیل به عمل آمد.

DSC_0066 DSC_0069 DSC_0077 DSC_0086 DSC_0090 DSC_0093 DSC_0095 DSC_0098 DSC_0101 DSC_0104 DSC_0106 DSC_0110 DSC_0115 DSC_0116 DSC_0120 DSC_0125 DSC_0126 DSC_0128 DSC_0131 DSC_0137