سرهنگ مسیب محمدجانی
سرهنگ مسیب محمدجانی

فرمانده سپاه ناحیه شفت به افتتاح پنج واحد مسکن محرومان در هفته بسیج اشاره کرد و افزود:بسته های حمایتی نیز در همین ایام توزیع می شود.

به گزارش ورس از مهر ، فرمانده سپاه ناحیه شفت با اشاره به اینکه بسیج تفکری بر گرفته از انقلاب اسلامی است، گفت: ریشه تفکری بسیجی انقلابی و دینی است.
به گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ مسیب محمدجانی عصر شنبه در نشست خبری به مناسبت چهل و یکمین سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین یا گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، گفت: حماسه آفرینی های بسیجیان همواره ماندگار و در همه عرصه ها ادامه دارد.
فرمانده سپاه ناحیه شفت با بیان اینکه، ملت ایران از ابتدای انقلاب تاکنون در عرصه های مختلف نقش آفرینی کرده اند ، افزود: بر همین اساس به نقش آفرینی بی بدیل بسیجیان در اولین روزهای شیوع کرونا تا به امروز می توان نام برد که جانانه در این مسیر خدمات رسانی کردند.
وی بسیج را تفکری برگرفته از تعالیم اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: بسیج ریشه در تفکر دینی و انقلابی دارد که تفکر بسیجی از مرزهای جغرافیایی کشور نیز عبور پیدا کرده است و امروز به تکامل رسیده است.
فرمانده سپاه ناحیه شفت در تشریح برنامه های هفته بسیج با اشاره به اینکه به واسطه شیوع ویروس کرونا برنامه های این هفته به شکلی جدید برگزار می شود، ادامه داد: دیدار بسیجیان با امام جمعه، یادواره شهدا، افتتاح دفتر بسیج ورزشکاران، برگزاری ویزیت رایگان در قالب طرح شهید رهنمون در محله آسیب دیده، افتتاح پایگاه مقاومت بسیج، مسابقه ورزشی، برگزاری نشست های روشنگری بخشی از این برنامه ها است.
سرهنگ محمدجانی به افتتاح پنج واحد مسکن محرومان در این ایام اشاره کرد و افزود: بسته های حمایتی نیز در همین ایام توزیع می شود.