موسوی
موسوی

فرماندار شفت گفت : 52 طرح عمرانی و خدماتی  این شهرستان در هفته دولت با اعتباری بالغ بر 24 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد .

به گزارش ورس ؛ سید محسن موسوی فرماندار شفت در نشست با خبرنگاران در سالن میرزای شفتی فرمانداری گفت : ۵۲ طرح عمرانی و خدماتی  این شهرستان در هفته دولت با اعتباری بالغ بر ۲۴ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد .

وی با بیان اینکه برای ساخت پروژه های مذکور ۱۵ میلیارد تومان مربوط از اعتبارات دولتی و ۹ میلیارد تومان توسط سرمایه گذران بخش خصوصی تامین شده است افزود : آسفالت راه روستایی ، احداث واحد های بوم گردی ، بهسازی و نوسازی شبکه برق رسانی ، گازرسانی ، ساخت پل ، توسعه شبکه دسترسی به اینترنت و بهره برداری از دو ساختمان اداری و امدادی از مهمترین پروژه های هفته دولت در سال جاری محسوب می شود .

وی با اشاره به اینکه از ۲۵ میلیارد تومان  اعتبارات  پیش بینی شده برای شهرستان شفت در سال گذشته حدود ۱۰ میلیارد تومان از ردیف های ملی و استانی جذب شد افزود : بر اساس پیگیری های انجام شده امیدواریم در سال ۹۹ بتوانیم ۱۰ برابر بیشتر ( ۱۰۰ میلیارد تومان ) بودجه دریافت کنیم .

وی با بیان اینکه برای تکمیل فاز نخست پروژه ملاسرا-شفت-زنجان (به طول ۱۲ کیلومتر) به ۲۰ میلیارد تومان و تملیک اراضی حاشیه آن به ۱۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است گفت : برای تکمیل پروژه های آب رسانی غرب نزدیک ، مجتمع آب بداب و چنار رودخان و دیگر طرح های مرتبط  نیز بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که تفاهم نامه های مربوطه با اداره کل راه و شهرسازی و شرکت آبفای گیلان امضا شده است .

موسوی در ادامه با اشاره به اینکه برای توسعه شبکه برق رسانی در شهرستان شفت در سال ۹۹ به ۳۰ میلیارد رتومان اعتبار نیاز است گفت : مدیران شهرستان باید در پیگیری و جذب اعتبارات کوشا باشند .

  • منبع خبر : ورس