سید محسن موسوی
سید محسن موسوی

فرماندار شهرستان شفت به عدم حضور برخی از اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در نشست ستاد گرامیداشت سالگرد حضرت امام(ره) در این شهرستان واکنش نشان داد .

فرماندار شهرستان شفت به عدم حضور برخی از اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در نشست ستاد گرامیداشت سالگرد حضرت امام(ره) در این شهرستان واکنش نشان داد .

به گزارش ورس ، نشست ستاد گرامیداشت سی یکمین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) در سالن میرزای شفتی فرمانداری شهرستان شفت برگزار شد .
سید محسن موسوی فرماندار شفت ، در نشست ستاد گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) در سالن میرزای شفتی با اشاره به اینکه تبیین اندیشه های بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران نیازمند تولید محتوا و بهره گیری از همه ظرفیت ها به ویژه فضای مجازی است افزود : دستگاه های متولی در این خصوص باید تلاش بیشتری انجام دهند .
وی با بیان اینکه شخصیت امام خمینی (ره) باید برای نسل جوان بازگو و در این راه از ابزارهای نوین رسانه ای بهره گرفت افزود : اگر ما نتوانیم این کار را برای فرزندان و آینده سازان این کشور انجام دهیم ، رقبا این کار را به گونه ای دیگر انجام خواهند داد.
فرماندار شفت با بیان اینکه زمان برگزاری مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی در این شهرستان با توجه به دستورالعمل های ستاد ملی کرونا تعیین و در صورت امکان با رعایت نکات بهداشتی در مسجد جامع برگزار می شود افزود : همه دستگاه ها باید برای این روز برنامه داشته باشند و در باشکوه برگزار شدن آن نقش آفرینی نمایند .
وی با اشاره به اینکه بسترهای لازم برای حضور نیروهای مردمی برای برگزاری مراسم فرهنگی در شهرستان شفت باید فراهم شود افزود : بی تردید اگر برنامه ریزی ها و پیشتیبانی های لازم از سوی دستگاه های متولی انجام گیرد ؛ مردم می توانند مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) را با ایده های بهتری برگزار کنند .
موسوی در بخش دیگری از سخنان خود نسبت به عدم حضور برخی از اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در نشست ستاد گرامیداشت حضرت امام(ره) واکنش نشان داد و افزود : مگر ما در نظام جمهوری اسلامی ارزشمندتر از جایگاه امام خمینی (ره) داریم ؟! آیا بدهکار ایشان نیستیم ؟!
وی در ادامه پرسش های خود گفت : به واقع چه کسی باید این احساس وظیفه و ادای دین را امروز در این شهرستان انجام دهد ؟ آیا نباید قبول مسوولیت کنیم ؟
فرماندار شفت در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مسوولی که محتوا و مسوولیت این نشست مستقیما به خودش بازمی گردد در اینجا حضور ندارد افزود : این درد را باید به کجا برد؟!
وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) بر گردن همه ما حق دارند خواستار توجه بیشتر نهادهایی شد که موسس آن ها خود حضرت امام (ره) بوده است .
گفتنی است مراسم سی و یکمین سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) در صورت تداوم وضعیت سفید بیماری کرونا در شهرستان شفت ، ساعت۱۰ صبح سه شنبه ۱۳ خردادماه جاری با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مسجد جامع برگزار می شود .

  • منبع خبر : ورس