رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت با اشاره به فراخوان ثبت اطلاعات صاحبان کسب و کارهای فرهنگ ، هنر و رسانه که در زمان شیوع کرونا ویروس متضرر شده اند گفت : براساس اطلاعیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متقاضیان می توانند اینترنتی ثبت نام کنند .

 مهنا بابایی مقدم در گفتگو با خبرنگار ورس با اشاره به فراخوان ثبت اطلاعات صاحبان کسب و کارهای فرهنگ ، هنر و رسانه که در زمان شیوع کرونا ویروس متضرر شده اند از ۱۶ و ۱۷ ماه جاری (اردیبهشت) برای کسب و کارهای هنری  آغاز شده است افزود : براساس اطلاعیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متقاضیان می توانند با مراجعه به تارنمای اینترنتی https://corona.samandehi.ir/homepage.aspx ثبت نام کنند .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت با بیان اینکه بر اساس جدول زمان بندی ثبت اطلاعات کسب و کارهای مرتبط فرهنگی که از روزگذشته (پنجشنبه) آغاز شده است تا پایان روز جمعه ۱۹ اردیبشهت ادامه خواهد یافت افزود : اهالی رسانه نیز می توانند در روز شنبه و یکشنبه ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت اطلاعات خود را در سامانه مذکور ثبت نمایند .

وی ابراز امیدواری نمود پس از ثبت نام و بررسی به  متقاضیان واجد شرایط از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بسته حمایتی اعطا شود .

به گزارش ورس از زمان اعلام اولین مورد ابتلا به کوید ۱۹ در آخرین روزهای بهمن ماه سال گذشته در کشور و رویداد های پس از آن  ، بسیاری از کسب و کارها  آسیب دیده اند .

  • منبع خبر : ورس