گوشت قرمز
گوشت قرمز

رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شفت گفت : بیش از 20 تن گوشت قرمز و سفید منجمد و 16تن شکر با قیمت مصوب در ماه مبارک رمضان در فروشگاه های منتخب این شهرستان توزیع می شود .

رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شفت گفت : بیش از ۲۰ تن گوشت قرمز و سفید منجمد و ۱۶تن شکر با قیمت مصوب در ماه مبارک رمضان در فروشگاه های منتخب این شهرستان توزیع می شود .

امیرحسین رسام در گفتگو با ورس ، با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و تاکید فرماندار شفت در خصوص تنظیم بازار گفت : ۱۰ تن گوشت منجمد مرغ با قیمت مصوب ۱۲هزار تومان و ۱۰تن گوشت قرمز منجمد با قیمت مصوب ۴۲ هزار تومان در روزهای آتی در توسط ۶ فروشگاه زنجیره ای و واحدهای منتخب اتاق اصناف در این شهرستان توزیع خواهد شد .

امیرحسین رسام

وی در ادامه با بیان اینکه ۱۶تن شکر نیز با قیمت ۵هزار و۹۰۰ تومان در شهرستان عرضه می شود افزود : زمان دقیق توزیع این اقلام به زودی اعلام و اطلاع رسانی خواهد شد .

رییس اداره صمت شفت به شیوع کرونا ویروس و لزوم مقابله و پیشگیری از این بیماری نیز اشاره و افزود : تولید و عرضه آش در ماه رمضان باید توسط واحدهای دارای مجوز و با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شود که در این خصوص نشست هایی با حضور کارشناسان مربوطه در حال برگزاری است.

 رسام در بخش پایانی سخنان خود گفت :  نرخ فروش زولبیا و بامیه ، شیرینی و آش نیز در روزهای آتی اعلام خواهد شد .

به گزارش ورس ، شهرستان شفت دارای  ۱۱ اتحادیه صنفی و بیش از ۲هزار و ۳۶۰ واحد صنفی دارای مجوز است .