دهیار جیرده گفت : در راستای مقابله و پیشگیری از شیوع کرونا ویروس معابر مرکز دهستان جیرده در 3 مرحله گندزدایی و ضدعفونی شد.

عابد صفابخش صبح امروز شنبه در گفتگو با پایگاه خبری ورس ، از گندزدایی و ضدعفونی معابر مرکز دهستان جیرده در ۳ مرحله خبر داد و گفت : از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون بازار جیرده ، معابر اصلی و بیش از ۵۰ کوچه این روستا با بکارگیری خودروی آتش نشانی و محلول های ضد عفونی شست و شو شده است .

دهیار جیرده در ادامه با بیان اینکه ضد عفونی محوطه  پمپ بنزین ، مرکز بهدشت و بهداری ، بانک ها ، ایستگاه اتوبوس و مراکز تجمع مورد توجه ویژه قرار گرفت افزود : مطب های پزشکی ، مراکز درمانی و بهداشتی و داروخانه جیرده در این ایام به صورت مستمر به ارایه خدمت به مردم پرداختند و زحمات آنان در این برهه قابل تقدیر است .

صفا بخش گفت : بیش از ۵ بنر اطلاع رسانی با موضوع پیشگیری از کرونا در سطح معابر پرتردد نصب شد و مردم جیرده به ویژه بازاریان  همکاری بسیار خوبی در برنامه های پیشگیری و مقابله با کرونا با شورای اسلامی و دهیاری  داشتند .

گفتنی است علاوه بر این اقدامات نیروهای مستقر ارتش در شفت در اواخر هفته قبل اقدام به گندزدایی معابر اصلی و فرعی جیرده نمودند .

روستای جیرده مرکز دهستان جیرده از توابع بخش مرکزی شهرستان شفت است که بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۴۸۱ خانوار و ۱۴۴۹ نفر جمعیت دارد.

  • منبع خبر : ورس