هادی پور-کوچک پور
هادی پور-کوچک پور

مدیران پیشین اداره  میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و اداره مخابرات شفت ، مسوولیت های جدیدی را در سازمان مطبوع خویش در استان پذیرفتند . 

به گزارش ورس ، منصور هادی‌پور  و صادق کوچک پور مدیران پیشین اداره  میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و اداره مخابرات شفت پس از چند سال دوری از این شهرستان ، مسوولیت های جدیدی را در سازمان مطبوع خویش در استان پذیرفتند .

در احکامی جدیدی که برای این دو مدیر صادر شده ، منصور هادی پور که در حال حاضر ریاست اداره میراث فرهنگی شهرستان رضوانشهر را عهده دار است با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت گردشگری استان منصوب شد و صادق کوچک پور نیز در نشستی ویدیو کنفرانسی که شیوع کرونا ویروس در جامعه بر آن سایه افکنده بود ؛ به عنوان سرپرست اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات مخابرات منطقه گیلان معارفه شد .

هادی پور نخستین مدیر میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شفت فعالیت خود را از حدود  ۱۲ سال پیش  و کوچک پور نیز از اوایل دهه ی نود به عبارتی حدود ۸ سال پیش فعالیتشان را در این شهرستان آغاز کردند .

شهرستان شفت با وجود همه تلاش های مدیران پیشین و  اقدامات انجام شده در  راستای توسعه  گردشگری و مخابرات از کمبود امکانات زیرساختی رنج می برد.

فرسودگی خطوط تلفن ثابت و پوشش غیریکنواخت اینترنت تلفن همراه در سطح روستاها و فاصله داشتن مراکز مهم گردشگری شفت با استاندارهای ملی و بین المللی  از مهمترین مشکلات حوزه های مذکور  در شهرستان شفت محسوب می شود .

شفت با جمعیتی بالغ بر ۵۴ هزار نفر که حدود ۸۰ درصد آن در روستاها سکونت دارند ؛ در غرب استان گیلان واقع است .

  • منبع خبر : ورس