رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شفت روز جانباز را تبریک گفت .

سید علی اکبر میرترابی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شفت با صدور پیامی ولادت حضرت اباالفضل(ع) و روز جانباز را تبریک گفت .

به گزارش ورس ، متن کامل این پیام به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم

شعبان المعظم ماه خدا و ماه اعیاد بزرگ و ایام ولادت ائمه معصومین علیه السلام از جمله خجسته میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) مظهر ایثار و از خود گذشتگی و ولایتمداری است. آن حضرت در صلابت و فداکاری،سرلوحه جانبازان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

جانبازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اسطوره های ایمان و مقاومت و نماد آزادگی اند ؛ فداکاری ، ایثار و از خودگذشتگی این عزیزان در غلبه بر دشمنان در شکل گیری پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همچنین هشت سال دفاع مقدس همواره در حافظه تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی خواهد ماند.

اینجانب به عنوان خادم خاندان بزرگ ایثارگران شهرستان شفت فرا رسیدن ماه شعبان المعظم ، میلاد ائمه اطهار سلام الله علیها بویژه ولادت باب الحوائج اباالفضل العباس(ع) و روز جانباز را به بزرگ جانباز انقلاب اسلامی رهبر فرزانه انقلاب ، مردم شریف و ایثارگر ،جانبازان سرافراز و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت و سربلندی ابدی نظام مقدس جمهوری اسلامی را که ثمره خون شهدا و ایثارگری جانبازان سرافراز است را از خداوند متعال مسالت دارم.