فرمانده تیپ ۲۱۶  زرهی شهید مخبری ارتش گفت : تمامی شهرها و روستاهای شفت در قالب طرح مردم یاری ضدعفونی و گندزدایی خواهد شد.

سرهنگ داود حمدی عصر امروز – پنجشنبه – در گفتگو با خبرنگار ورس با اشاره به اینکه تمامی شهرها و روستاهای شفت در قالب طرح مردم یاری  توسط یگان های مستقر ارتش در استان گیلان ضدعفونی و گندزدایی خواهد شد افزود : این عملیات تجمیعی از روزهای آتی با ۵ خودروی ویژه آغاز می گردد و ظرف چند روز  در تمامی شهر ها و روستاهای شفت به اتمام خواهد رسید .

فرمانده تیپ ۲۱۶  زرهی شهید مخبری ارتش با بیان ضدعفونی معابر پرتردد شهر شفت و ورودی بیمارستان امام رضا(ع) انجام شد و اجرای این طرح در شهر احمدسرگوراب به دلیل بارش باران در روزهای گذشته به زمان دیگری موکول شد افزود : تا کنون ضدعفونی و گندزدایی معابر روستاهای عثماوندان ، نصیرمحله ، شالما ، توسه سیاهمزگی ، لاسک ، ویسرود ، درودخان و لاقان نیز انجام شده است .

سرهنگ حمدی با بیان اینکه غربالگری بیماری کرونا روزانه با تب سنجی و معاینات پزشکی در میدان انقلاب شهر شفت انجام می شود افزود : این غربالگری در روستاهای لاسک ، عثماوندان ، کلوان و چناررودخان به اتمام رسیده است و امروز نیز در روستای کاسان انجام خواهد شد.

فرمانده تیپ ۲۱۶  شهید مخبری ارتش در زنجان با اشاره به اینکه هماهنگی های  لازم برای بهبود کیفیت طرح مردم یاری ارتش در شفت با هماهنگی مسوولین این شهرستان انجام شده است تصریح نمود : همواره برای فداکاری برای ملت آماده هستیم .