بازدید معاون سیاسی استاندار گیلان از طرح مردم یاری ارتش در شهرستان شفت
بازدید معاون سیاسی استاندار گیلان از طرح مردم یاری ارتش در شهرستان شفت

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان از یگان های مستقر ارتش شهرستان شفت بازدید نمود .

به گزارش ورس ؛ محمود قاسم نژاد معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان صبح امروز – دوشنبه – با همراهی سید محسن موسوی فرماندار شفت و سرهنگ حمدی فرمانده تیپ ۲۱۶ در زنجان از یگان های مستقر ارتش  در این شهرستان بازدید نمود و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت .

معون سیاسی استاندار گیلان با اشاره به اینکه غربال گری بیماری کرونا با تب سنجی و معاینات پزشکی از ۷ صبح تا ۱۲ شب در یگان های مستقر ارتش در شهرستان های گیلان انجام و افراد مشکوک به این ویروس به مراکز درمانی و قرنطینه هدایت می شوند افزود : طرح ضد عفونی معابر و توزیع موارد ضدعفونی بین مردم از دیگر  اقدامات یگان های ارتش در شفت و دیگر شهرستان های گیلان است .

وی با بیان اینکه با پیگیری های دکتر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور اعتبارات قابل توجهی به دانشگاه علوم پزشکی گیلان تخصیص یافته است اظهار نمود : تجهیز بیمارستان ها و تهیه و توزیع  اقلام مورد نیاز کادر پزشکی بر حسب نیاز توسط این دانشگاه انجام خواهد شد .

  فرمانده تیپ ۲۱۶ ارتش در زنجان و مستقر در شفت نیز ضمن قدردانی از حمایت های فرمانداری و همکاری مردم به بیان اقدامات انجام شده در این شهرستان پرداخت .