لزوم مشارکت همه دستگاه های اجرایی و خدماتی برای مقابله با کرونا ویروس
لزوم مشارکت همه دستگاه های اجرایی و خدماتی برای مقابله با کرونا ویروس

فرماندار شفت با بیان اینکه مقابله با ویروس کرونا مختص به شبکه بهداشت و درمان و زیرمجموعه های آن نیست و همه دستگاه های اجرایی و خدماتی شهرستان باید در اجرای برنامه ها و دستورالعمل ها مشارکت نمایند افزود : انتظار می رود مردم بیش از پیش بهداشت فردی را رعایت نمایند .

به گزارش ورس ، نشست کارگروه سلامت و امنیت غذایی با محوریت مقابله با کرونا ویروس  صبح امروز-یکشنبه – با حضور سید محسن موسوی فرماندار شفت  و مسوولین ذیربط در سالن اجتماعات میرزای شفتی فرمانداری برگزار شد .

 فرماندار شفت در این نشست با اشاره به اینکه رعایت توصیه های بهداشتی، اقدامات پیشگیرانه و حفظ آرامش در جامعه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا   لازم و ضروروی است تصریح نمود : دستگاه های اجرایی و خدماتی ، شهرداری ها و دهیاری ها نسبت به اطلاع رسانی صحیح جامعه هدف خود اقدام و در این راستا برنامه ریزی نمایند .

وی با بیان اینکه مقابله با ویروس کرونا مختص به شبکه بهداشت و درمان و زیرمجموعه های آن نیست و همه دستگاه های اجرایی و خدماتی شهرستان باید در اجرای برنامه ها و دستورالعمل ها مشارکت نمایند افزود : انتظار می رود مردم بیش از پیش بهداشت فردی را رعایت نمایند .
نماینده عالی دولت در شفت با اشاره به اینکه با تدبیر مسوولین استانی تمامی مراکز آموزشی شامل مدارس ، دانشگاه ها ، مراکز آموزشی آزاد، فنی و حرفه ای، پیش دبستانی‌ها و مهدهای کودک  تا پایان هفته تعطیل اعلام شده است افزود : شبکه بهداشت و درمان برای پیشگیری از آلوده شدن مراکز نگهداری سالمندان و بیماران معتاد با بهزیستی همکاری نماید .

آقای موسوی در ادامه به رییس اداره ورزش و جوانان دستور داد تا در صورت برنامه ریزی برای برگزاری مسابقات ورزشی نسبت به تعویق و موکول نمودن آن به زمان دیگر اقدامات لازم را انجام دهد .

فرماندار شفت در پایان با اشاره به اینکه تعزیرات حکومتی و اداره صنعت ، معدن و تجارت باید با  برخی از واحدهای صنفی که قصد دارند با ایجاد اضطراب در جامعه سو استفاده نمایند ، برخورد قانونی انجام دهند.

  • منبع خبر : ورس