مردم ، شکوه اراده ایرانی و اسلامی را در دوم اسفند ، به نمایش خواهند گذاشت
مردم ، شکوه اراده ایرانی و اسلامی را در دوم اسفند ، به نمایش خواهند گذاشت

فرماندار شفت به درپیش بودن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز اشاره و ابراز امیداوری نمود : مردم شکوه اراده ایرانی و اسلامی را در 2 اسفند به نمایش خواهند گذاشت و با حضور حماسی و هوشمندانه خود به سان گذشته دشمنان را ناامید خواهند نمود .

به گزارش ورس ، سید محسن موسوی در نشست ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهرستان شفت با اشاره به شهادت سپهبد سلیمانی و همرزمانش ، وی را مجاهد قرآن ، رزمنده ای غیور و بی باک و انسانی رئوف و مهربان برشمرد و افزود : سازماندهی دفاع مقدس ، حفظ امنیت و تمامیت ارضی ایران اسلامی و تلاش برای مقابله با افراط گرایی در منطقه خاورمیانه ، از مهمترین خدمات این شهید والا مقام بوده است .

فرماندار شفت حضور پرشور مردم در آیین تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی ، را نشانه ای از قدرشناسی و وحدت آحاد جامعه برشمرد و افزود : دشمنان در دهه های پس از انقلاب اسلامی با طراحی نقشه های مختلف ضمن تلاش برای ضربه زدن به کشورمان ، انسان های پاک و مخلصی را از ما گرفتند .

وی با بیان اینکه طراحی قائله منافقین و به راه انداختن جنگ تحمیلی هشت ساله  از نخستین توطئه های دشمنان پس از انقلاب اسلامی بود افزود : طرح ادعای واهی مالکیت جزایر سه گانه خلیج فارس ، اخلال در صادرات نفت ، شبیخون فرهنگی ، جنگ سایبری ، تلاش برای انزوای سیاسی ، تحریم های اقتصادی و حمایت از افراط گرایی در منطقه از دیگر برنامه های دشمنان برای ضربه زدن به کشورمان بوده است که با مقاومت و ایستادگی مردم راه به جایی نبرده است.

نماینده عالی دولت در شفت در بخش دیگری از سخنان خود بر برگزاری پرشور آیین های دهه مبارک فجر در سال جاری در این شهرستان تاکید نمود و افزود : دستگاه های اجرایی و خدماتی گزارش عملکرد یکساله خود را به خوبی اطلاع رسانی کنند .

موسوی به درپیش بودن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز اشاره و ابراز امیداوری نمود : مردم شکوه اراده ایرانی و اسلامی را در ۲ اسفند به نمایش خواهند گذاشت و با حضور حماسی و هوشمندانه خود به سان گذشته دشمنان را ناامید خواهند نمود .