فرماندار شفت در جمع اعضای منتخب هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حضور حداکثری آحاد جامعه در انتخابات پشتوانه ای برای نظام اسلامی و تضمین کننده امنیت کشور است افزود : محور و اساس برگزاری انتخابات قانون گرایی است.

به گزارش ورس ، سید محسن موسوی شامگاه امروز-جمعه – در جمع اعضای منتخب هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان شفت با اشاره به اینکه حضور حداکثری آحاد جامعه در انتخابات پشتوانه ای برای نظام اسلامی و تضمین کننده امنیت کشور است افزود : محور و اساس برگزاری انتخابات قانون گرایی است و همه ما باید تلاش نماییم در جهت ایجاد همدلی و افزایش مشارکت های عمومی گام برداریم .
نماینده عالی دولت در شفت با بیان اینکه عوامل برگزاری انتخابات باید از هرگونه جانب داری پرهیز نمایند و در راستای ارتقای سلامت این رویداد سیاسی و اجتماعی عظیم بکوشند افزود : شفافیت در مراحل برگزاری انتخابات یکی از شاخص های توسعه یافتگی محسوب می شود .
فرماندار شفت با اشاره به اینکه در طول ۴۰ سال پس از انقلاب شکوهمند اسلامی بیش از ۲۰ انتخابات در کشورمان برگزار شده است افزود : مشارکت اقشار مردم و جریان های سیاسی و احزاب و گروه ها در دوره های مختلف انتخابات نشانه ای از مردم سالاری دینی در ایران اسلامی است.

بیشتر بخوانید : 

•معرفی اعضای هیات اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در شفت 

  • منبع خبر : ورس