قدردانی فرماندار شهرستان شفت از اقدام بازاریان
قدردانی فرماندار شهرستان شفت از اقدام بازاریان

فرماندار شفت ضمن اشاره به گزارش اتاق اصناف شهرستان در خصوص همکاری بسیاری از بازاریان برای  کاهش بهره فروش کالا و خدمات در جهت رفاه حال مردم ؛ از این اقدام پسندیده قدردانی نمود.

به گزارش ورس ، سید محسن موسوی امروز-چهارشنبه-در نشست ستاد تنظیم بازار بر لزوم نظارت و برنامه ریزی بهینه برای کنترل قیمت ها تاکید نمود و خواستار تداوم بازرسی ها از واحد های صنفی و عرضه کننده خدمات در سطح شهرستان شد .

وی با بیان اینکه مدیران شهری برای ساماندهی  ناوگان حمل و نقل عمومی نباید صرفا به دنبال منابع مالی باشند تصریح نمود ؛ دستگاه های خدمات رسان برای پیشبرد امور تشریک مساعی داشته باشند .

فرماندار شفت در ادامه ضمن اشاره به گزارش اتاق اصناف شهرستان در خصوص همکاری بسیاری از بازاریان برای  کاهش بهره فروش کالا و خدمات در جهت رفاه حال مردم ؛ از این اقدام پسندیده قدردانی نمود و آن را مصداق بارز حدیث( إرحَمْ تُرحَمْ)  و نشانه ای از وفاق مردم در این شهرستان  برشمرد .

وی با بیان اینکه مردم این شهرستان به ویژه روستاییان نباید در فصل سرد سال مشکلی در خصوص تامین سوخت  داشته باشند و مسوولین دستگاه های ذیربط باید برنامه ریزی های لازم را انجام دهند ؛ به کمک های خوب دولت  به اقشار آسیب پذیر در سال های اخیر و  همچنین پس از سهمیه بندی و اصلاح قیمت بنزین  اشاره و خواستار تداوم بیش از پیش این مهم در سطح شهرستان شد .

فرماندار  به مشکلات تامین سوخت کافی برای مسافربر های شخصی در سطح شهرستان نیز اشاره و افزود: فهرست این افراد با کمک دهیاری ها ، بخشداری ها و شهرداری ها در حال احصا است تا برای تعیین تکلیف به دستگاه متولی در استان ارسال شود .

مقام عالی دولت در شفت  در ادامه سخنان خود به نقش کلیدی توده های مردمی در  پیروزی های دفاع مقدس اشاره و اذعان داشت : اکنون در شرایط جنگ اقتصادی در مقیاسی گسترده هستیم و برای فائق شدن بر مشکلات باید به اصول بنیادی انقلاب اسلامی و نقش آفرینی مردم به عنوان ولی نعمتان مسوولین توجه ویژه گردد .

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه برگزاری انتخابات یکی از مهمترین وظایف وزارت کشور است تصریح نمود : همه مدیران باید ضمن اجرای قانون و وظایف سازمانی در راستای رضایت مندی مردم  و  افزایش مشارکت های عمومی در انتخابات گام بردارند .

وی با طرح این پرسش که چرا پس از ۲۴ سال هنوز نتوانسته ایم برچسب کمتر توسعه یافته و محروم را از شهرستان شفت حذف کنیم؟! افزود :  حضور و مشارکت مردم در عرصه های مختلف مشهود است و آنچه باید بیش از پیش به آن توجه شود بهره گیری مسوولین از همه ظرفیت ها به ویژه سرمایه عظیم انسانی این منطقه است .