برگزاری آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان شفت
برگزاری آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان شفت

آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان شفت با حضور معاون سیاسی استاندار گیلان برگزار گردید.

به گزارش ورس ، آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان شفت عصر امروز –شنبه- با حضور محمود قاسم نژاد معاون سیاسی استاندار گیلان در سالن میرزای شفتی فرمانداری برگزار گردید.

معاون سیاسی استاندار گیلان در این نشست با اشاره به اینکه شفت یکی از شهرستان های مستعد این استان محسوب می شود و طرفیت های نهفته ای دارد افزود : شفت از دیرباز خواستگاه علمای بزرگ و مراجع دینی بوده است .

وی با اشاره به اینکه شفت در برنامه ای که دولت برای توسعه مناطق کمتر توسعه یافته  تدوین نموده ،جزو ۳۱ شهرستان کمتر توسعه یافته در  کشور انتخاب شده است تصریح نمود : خرسندیم که شفت مورد توجه ویژه دولت قرار دارد و همه مسوولین باید از این فرصت برای رفع محرومیت ها بهره برداری نمایند .

قاسم نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مردم فومن و شفت همواره دارای پیوستگی فرهنگی و کنش های مشترک اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی بوده اند افزود : ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی از فردا –یکشنبه- آغاز می شود و در این راستا رعایت اصل بی طرفی از سوی دولت که در واقع امین حاکمیت است ضروری می باشد  و همه دستگاه ها باید به این امر توجه ویژه داشته باشند .

حجت الاسلام والمسلمین افتخاری نماینده مردم فومن وشفت در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با بیان اینکه همه ما مدیون مردم هستم و مسوولیت ها ، امانتی الهی است افزود : امیدوارم خدمات رسانی برای ارتقای شاخص های شهرستان شفت همچنان ادامه داشته باشد .

حجت الاسلام هاشمی امام جمعه شفت  و سیروس محمدی رییس دادگستری شهرستان نیز در این نشست به ایراد سخن پرداختند .

گفتنی است در پایان این نشست از زحمات محمدرضا محسنی تقدیر و سید محسن موسوی به عنوان فرماندار شهرستان شفت معرفی شد.

موسوی پیش از این بخشدار بخش بوستان شهرستان بهارستان در استان تهران بود.

  • منبع خبر : ورس