محمدجانی عمارلو
محمدجانی عمارلو

فرمانده سپاه ناحیه شفت گفت : طرح آبرسانی به اسپی خانی این شهرستان در هفته بسیج به بهره برداری رسید.

به گزارش ورس ، سرهنگ دوم پاسدار مسیّب محمد جانی عصر امروز-شنبه – در نشست خبری هفته بسیج در سپاه ناحیه شفت با اشاره به اینکه در چهلمین سالگشت تاسیس سپاه پاسداران قرار داریم افزود : در این ایام بیش از ۱۰۰ برنامه شاخص فرهنگی و عمرانی در شهرستان شفت اجرایی می شود .

وی با بیان اینکه طرح آبرسانی به روستای اسپی خانی لاسک به همت بسیج سازندگی  و همراهی  گروه های جهادی ، دهیاری و بخشداری (احمدسرگوراب) به بهره برداری رسید افزود : علاوه بر بر این مساعدت ها ، برای احداث شبکه ۳ کیلومتری این طرح و اصلاح و بهسازی چشمه ، بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است و اکنون ۵۰ خانوار این روستا از مزایای آن بهره مند شده اند.

فرمانده سپاه ناحیه شفت با اشاره به اینکه ساخت ۴۶ واحد مسکن محرمین در این شهرستان در حال پیگیری است اذعان داشت : این واحدهای مسکونی بیش از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و به مرور افتتاح خواهند شد.

وی اجرای ویزیت پزشکی رایگان روستاییان و برپایی میز خدمت با حضور مدیران دستگاه های اجرایی را از دیگر برنامه های شاخص هفته بسیج در شفت برشمرد و افزود : اجتماع بزرگ بسیجیان در ۵ آذر ماه در این شهرستان برگزار می گردد .

حجت الاسلام والمسلمین عمار عمارلو مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شفت نیز در ادامه در بخشی از سخنان خود به تبیین نقش تفکر بسیجی در موفقیت های انقلاب اسلامی  پرداخت و افزود : با تکیه بر بسیج می توانیم همانگونه که از سد تحریم های نظامی در دوران دفاع مقدس گذشتیم ؛ بر مشکلات اقتصادی نیز غلبه نماییم.

  • منبع خبر : ورس