بارش متناوب باران سبب طغیان رودخانه ها و مسدود شدن برخی از راه های شهرستان شفت شد.

به گزارش ورس ، بارش متناوب باران که از نخستین ساعات روز گذشته در شهرستان شفت آغاز شده است ؛ سبب طغیان رودخانه ها و مسدود شدن برخی از راه های این شهرستان شد.

خسرو شمسی پور رییس اداره راهداری شفت صبح امروز-شنبه- در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه پل های آبنمای بداب و چوبر این شهرستان هم اکنون باز و تردد از آن امکان امکان پذیر است افزود : ریزش کوه در منطقه بابارکاب امامزاده ابراهیم مشکلاتی را در تردد وسایل نقلیه به وجود آورده است و نیروهای راهداری در حال تلاش برای عادی سازی رفت و آمد ها در این مسیر هستند .

وی با بیان اینکه پل روستای بیالوا نیز بازگشایی شده است اظهار نمود : بارش برف  منطقه امامزاده اسحاق شفت را سپیدپوش نموده و جاده ارتباطی آن برای تردد لغزنده است.

کیوان عبادی رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شفت نیز به خبرنگار ما گفت : نیروهای بنیاد هم اکنون در حال بازگشایی پل آبنمای جیرده هستند افزود : پل روستای سفید مزگی نیز تا ساعاتی دیگر توسط همین نیروها بازگشایی می شود .

 سرهنگ محمود امیدی رییس پلیس راه منطقه نیز روز پنجشنبه هفته گذشته در نشست ستاد مدیریت بحران شفت از مردم خواست تا با توجه به شرایط نامساعد جوی از تردد های غیر ضرور در راه های ارتباطی  این شهرستان اجتناب نمایند.

به گزارش ورس ؛ پل آبنمای خطیبان نیز که مسوولیت نگهداری آن با آب منطقه ای است هم اکنون مسدود است.

از روستای پلنگ پشت نیز خبر رسیده که انباشته شدن آب های سطحی در بخشی از مسیر جاده شفت-چوبر سبب ایجاد مشکل در تردد شده است .

شایان ذکر است ؛ پیش بینی های هواشناسی حاکی از تداوم بارش ها در گیلان تا اواخر هفته جاری دارد.

  • منبع خبر : ورس