لزوم مدیریت زمان در اجرای پروژه های ساماندهی رودخانه ها
لزوم مدیریت زمان در اجرای پروژه های ساماندهی رودخانه ها

فرماندار شفت بر لزوم مدیریت زمان در انجام پروژه های ساماندهی رودخانه ها تاکید نمود و افزود : از ظرفیت دستگاه های ناظر در راستای اجرای قانونمند شیوه نامه بهره گیری شود .

به گزارش ورس ، محمدرضا محسنی در نشست ساماندهی رودخانه ها و آببندان های شهرستان شفت بر لزوم مدیریت زمان در انجام پروژه های ساماندهی تاکید نمود و افزود : از ظرفیت دستگاه های ناظر در راستای اجرای قانونمند شیوه نامه بهره گیری شود .
وی با بیان اینکه کمیته فرعی ستاد ساماندهی رودخانه ها و آبندان ها با حضور پیمانکاران باید ظرف ۲۴ ساعت آینده با مدیریت معاون فرماندار تشکیل شود افزود : قرارداد پیمانکارانی که نتوانند در محدوده زمانی توافق به تعهدات خود عمل نمایند ، پس از بررسی در دستگاه متولی باید فسخ و پیمانکار جدید معرفی شود .
محسنی از روند کند اجرای پروژه ساماندهی در روستای نهزم و خطیبان انتقاد نمود و افزود : آب منطقه ای وظیفه نظارت فنی پروژه ها را بر عهده دارد و باید گزارش پیشرفت پروژه ه ها را هر دو هفته یک بار به فرمانداری منعکس نماید .
وی با اشاره به تاکید دکتر زارع استاندار گیلان بر ساماندهی و لایروبی آببندان ها افزود : تامین ذخیره آبی ، توسعه گردشگری و پرورش آبزیان از مزایای ساماندهی آببندان ها است .

  • منبع خبر : ورس