فرماندار شفت گفت : مشارکت مردم در انتخابات تضمین کننده امنیت و پشتوانه ای برای نظام در مجامع بین المللی است .

به گزارش ورس ، کارکنان نیروی انتظامی شهرستان شفت به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی با محمدرضا محسنی فرماندار شفت دیدار و گفتگو نمودند .
فرماندار شفت در این نشست با اشاره به اینکه وظیفه اصلی نیروی انتظامی حفظ آرامش در عرصه امنیت داخلی است افزود : این ایام فرصت مغتنمی برای تبیین عملکرد و تنوع ماموریت های نیروی انتظامی است .
وی با بیان اینکه مردم همواره حضور نیروی انتظامی را در جامعه احساس می کنند افزود : سبزپوشان عرصه نظم و امنیت مسوولیت های خطیری دارند و شایسته است گزارش عملکردها و آمار و ارقام مربوطه اطلاع رسانی شود .
مقام عالی دولت در شفت با اشاره به اینکه انتخابات یکی از بزرگترین رویدادهای اجتماعی و سیاسی در نظام مردم سالاری دینی است افزود : مشارکت در تامین امنیت انتخابات یکی از مسوولیت های مهم نیروی انتظامی است .
وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه تروریسم اقتصادی استکبار جهانی و اعمال تحریم های ظالمانه از سوی دولت ایالات متحده بر ضد مردم و نظام اسلامی در راستای ایجاد یاس و سوق دادن آن به ناامیدی از حضور در انتخابات برشمرد و تصریح نمود : مشارکت مردم در انتخابات تضمین کننده امنیت و پشتوانه ای برای نظام در مجامع بین المللی است .
محسنی در پایان از تلاش های کارکنان نیروی انتظامی و همچنین خانواده های آنان قدردانی نمود .

  • منبع خبر : ورس