آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به ۵۴ روستا در شهرستان شفت
آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به ۵۴ روستا در شهرستان شفت

در سومین روز از هفته دولت  عملیات اجرایی طرح آبرسانی به 54 روستا در بداب شفت آغاز شد که در فاز نخست 8.5 میلیارد تومان برای آن اعتبار پیش بینی و اختصاص یافته است .

به گزارش ورس ، در سومین روز از هفته دولت و با حضور علی اوسط اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان ، محمدرضا محسنی فرماندار شفت  و محبعلی رنج ور مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی این استان ۳ طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ۹۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی سایت مرکزی آبرسانی سرداران شهید شهرستان شفت و آبرسانی به ۵۴ روستا آغاز شد.

امروز یک واحد بوم گردی در جیرده  به بهره برداری رسید که برای ساخت و ترمیم آن بالغ بر ۳۲۰ میلیون تومان هزینه شد  و یک واحد مرغداری ۲۳ هزار قطعه نیز در روستای کاظم آباد با اعتباری افزون  بر ۵۸۰ میلیون تومان  افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

در شهرک صنعتی شفت نیز یک کارخانه آسفالت با ظرفیت تولید سالانه ۱۲۰ هزار تن مورد بهره برداری قرار گرفت که برای ساخت آن ۵ میلیارد تومان هزینه شد ه است .

در پایان سومین روز از هفته دولت  عملیات اجرایی طرح آبرسانی به ۵۴ روستا در بداب شفت آغاز شد که در فاز نخست ۸٫۵ میلیارد تومان برای آن اعتبار پیش بینی و اختصاص یافته است .

گفتنی است در هفته دولت سال جاری ۵۴ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۳۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در شهرستان شفت به بهره برداری خواهد رسید.