فرماندار شفت با بیان اینکه در هفته دولت سال جاری 54 پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 38 میلیارد و 500 میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید افزود : مهمترین این طرح های در حوزه راهسازی ، بنیاد مسکن ، برق ، گردشگری ، کشاورزی و آب شرب روستایی است .

به گزارش ورس ، محمدرضا محسنی امروز – دوشنبه – در نشست ستاد گرامیداشت هفته دولت در این شهرستان ضمن تبریک عید امامت و ولایت ، واقعه غدیر خم را روز اتمام نعمت و اکمال دین برشمرد و بر تبیین ابعاد گوناگون آن تاکید نمود .
وی به فرارسیدن ۲۸ مرداد سالروز کودتای آمریکا برای بازگرداندن شاه به کشور اشاره و در ادامه به مقایسه وضعیت سیاسی ایران در تاریخ معاصر پرداخت و افزود : ساقط نمودن پهباد ایالات متحده و آزادی کشتی توقیف شده ایران در جبل الطارق نشان از پیروزی مقاومت و دیپلماسی کشورمان دارد و این کارهای ارزشمند نباید ساده انگاشته شود .
فرماندار شفت با بیان اینکه هفته دولت فرصت مغتنی برای بیان خدمات یک ساله دستگاه های اجرایی و خدماتی است افزود : در اطلاع رسانی خدمات دولت که همان دستاوردهای نظام اسلامی است کوتاهی می شود و مدیران باید به این موضوع توجه نموده و از ظرفیت اصحاب رسانه برای بیان عملکردهای خود بهره ببرند .
وی با اشاره به اینکه بین نقد ، انتقاد و تخریب تفاوت وجود دارد و باید به اینکه نکته توجه داشته باشیم که همه ما ساکنان یک کشتی هستیم تصریح نمود : ایجاد امید در جامعه وظیفه همه دستگاه ها است .
وی در ادامه رمز ماندگاری شهیدان رجایی و باهنر را ساده زیستی و یکسان بودن گفتار و عمل آنان برشمرد و افزود : ولایت پذیری از دیگر شاخصه های این شهیدان والا مقام بود .
محسنی در بخش دیگری از سخنان خود بررسی علل عقب افتادگی های عمرانی شفت را برای طی نمودن راه پیشرفت ضروری دانست و افزود : ابلاغ انتخاب این شهرستان به عنوان یکی از ۳۱ شهرستان کمترتوسعه یافته کشور فرصت مغتنمی برای تمرکز دستگاه های اجرایی و خدماتی استان و کشور برای جبران عقب ماندگی های عمرانی شهرستان شفت است .
وی با بیان اینکه در هفته دولت سال جاری ۵۴ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۳۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید افزود : مهمترین این طرح های در حوزه راهسازی ، بنیاد مسکن ، برق ، گردشگری ، کشاورزی و آب شرب روستایی است .