پیام فرماندار شهرستان شفت به مناسبت روز خبرنگار
پیام فرماندار شهرستان شفت به مناسبت روز خبرنگار

آنچه سبب می شود که در فضای مه آلود و پرطمطراق جنگ رسانه ها بتوان روزنه های نور حقیقت را جستجو نمود همان راستگویی، امانتداری ، مجاهدت ، ممارست و فداکاری خبرنگاران ، این سربازان عرصه اطلاع رسانی است

محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان شفت با صدور پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را گرامی داشت .
به گزارش ورس ؛ متن کامل این پیام به شرح زیر است :
بسم الله الرحمن الرحیم
ن وَ اَلْقَلَمِ وَ مٰا یَسْطُرُون
در عصر ارتباطات که داده ها و بسامدهای یک رویداد خبری با بهره گیری از ابزارهای نوین رسانه ای به سرعت مخابره و در دسترس جامعه بشری قرار می گیرد ؛ نقش خبرنگاران بیش از پیش متمایز و در واقع بی بدیل است .
آنچه سبب می شود که در فضای مه آلود و پرطمطراق جنگ رسانه ها بتوان روزنه های نور حقیقت را جستجو نمود همان راستگویی، امانتداری ، مجاهدت ، ممارست و فداکاری خبرنگاران ، این سربازان عرصه اطلاع رسانی است که همواره در معرض انواع تنش ها و آسیب های ناشی از حرفه خود قرار می گیرند.
اینک در سالروز شهادت شهید محمود صارمی مجاهد عرصه اطلاع رسانی ، فرصت مغتنمی است تا ضمن بازخوانی فرصت ها و چالش های این حرفه ی مقدس و خطیر از تلاش های خالصانه اصحاب رسانه قدردانی گردد .
اینجانب ضمن گرامیداشت روز خبرنگار توفیق روزافزون اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران ساعی و متعهد را از خداوند منان مسئلت نموده و امید وارم در عرصه کار و تلاش و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره موفق و موید باشید.