فرماندار شهرستان شفت خواستار استقرار شعبه برق احمدسرگوراب تا هفته دولت شد
فرماندار شهرستان شفت خواستار استقرار شعبه برق احمدسرگوراب تا هفته دولت شد

فرماندار شفت با اشاره به اینکه بیش از 75 درصد مردم شهرستان در روستاها سکونت دارند و شبکه برق رسانی در آن به نسبت جمعیت گسترده است ؛ خواستار استقرار شعبه برق احمدسرگوراب تا هفته دولت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ، آیین تودیع و معارفه مدیریت اداره برق شهرستان شفت با حضور سید محمدعلی میرنرگسی قائم مقام امور شهرستانهای شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در دفتر محمدرضا محسنی فرماندار شفت برگزار شد .
فرماندار شفت در این ابتدای این جلسه با اشاره به اینکه برق یکی از مهمترین زیرساخت های توسعه محسوب می شود ؛ به نقش اساسی این صنعت در زندگی روزمره مردم اشاره و اذعان داشت : برق یک منبع انرژی پاک و نقش آن در صنعت و تولید بی بدیل است.
محسنی با بیان اینکه نوسازی و تقویت شبکه برق رسانی در سال های اخیر یکی از اولویت های دولت در شفت بوده است افزود : از سال ۹۵ تا اکنون ضعف برق ۳۴ روستای این شهرستان رفع شده و یا بهبود یافته است و نقاط شهری نیز دیگر مشکل ضعف برق ندارند .
وی به عملیات عمرانی بهسازی و تعریض محور ملاسرا-شفت اشاره و از تلاش های مدیران برق برای اصلاح شبکه در طول این مسیر قدردانی نمود و افزود : اهمیت این پروژه راهسازی در سال های آتی و پس از تکمیل آن بیشتر محسوس خواهد بود .
فرماندار شفت بر حفظ کرامت ارباب رجوع در ادارات تاکید نمود وتصریح نمود : مدیران دستگاه های خدماتی باید همواره در بین مردم حضور یابند و از نزدیک مشکلات و چالش ها را لمس کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه بیش از ۷۵ درصد مردم شفت در روستاها سکونت دارند و شبکه برق رسانی در این شهرستان به نسبت جمعیت گسترده است خواستار استقرار شعبه برق احمدسرگوراب تا هفته دولت شد و در ادامه تصریح نمود : بسترهای لازم برای تحقق این مطالبه مردمی در این شهرستان فراهم است .
در پایان این نشست از زحمات علی حقیقت قدردانی و محمد مظفری به عنوان سرپرست اداره برق شهرستان شفت معرفی شد . مظفری پیش از این مسوول شبکه اداره برق شهرستان فومن بود .

 

  • منبع خبر : ورس