فرماندار شفت با اشاره به اینکه آموزش و افزایش سطح آگاهی جامعه سبب کاهش آسیب های اجتماعی می شود افزود : بهزیستی باید نسبت به پیشگیری از آسیب های اجتماعی برنامه محور باشد .

به گزارش ورس ، محمدرضا محسنی فرماندار شفت همزمان با روز بهزیستی با کارکنان این مجموعه در شهرستان دیدار و گفتگو نمود .
فرماندار شهرستان شفت در این نشست صمیمی که در دفتر کار وی برگزار شد ، روز بهزیستی را فرصتی مغتنم برای بیان گزارش عملکرد و قدردانی از تلاش های کارکنان خدوم این مجموعه در شهرستان برشمرد و افزود : همه مشاغل سختی های خاص خود را دارند اما با توجه به جامعه هدف بهزیستی فعالیت در آن نیازمند صبر و آرامش بیشتری نسبت به بسیاری از مشاغل دیگر است .


وی با بیان اینکه جوامع در حال عبور از مرحله سنتی و وارد شدن به سبک جدیدی از زندگی هستند و همین موضوع سبب به وجود آمدن آسیب های اجتماعی جدید و تشدید آسیب های سنتی می شود افزود : ماموریت های بهزیستی نیز امروز گسترده تر از سال های گذشته است و مدیران این مجموعه باید توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشند .
فرماندار شفت با اشاره به اینکه آموزش و افزایش سطح آگاهی های جامعه سبب کاهش آسیب های اجتماعی می شود افزود : بهزیستی باید نسبت به پیشگیری از آسیب های اجتماعی برنامه محور باشد .


نماینده عالی دولت در شفت یکی از دلایل مهم تولد افراد کم توان جسمی و ذهنی را عدم آگاهی خانواده ها برشمرد و افزود : آموزش و فرهنگ سازی در جامعه به کاهش آمار معلولان کمک شایانی خواهد نمود.
وی با اشاره به اینکه اداره بهزیستی شفت کمترین گزارش های منفی را در بین ادارات خدماتی شهرستان دارد افزود : استمرار در ارایه خدمات ، تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی باید همواره مورد تاکید قرار گیرد.
گفتنی است پیش از سخنان فرماندار شهرستان شفت کارکنان بهزیستی به بیان دیدگاه و مطالبات خود پرداختند و مدیر این مجموعه نیز گزارش عملکرد این مجموعه در شهرستان را ارایه نمود .

  • منبع خبر : ورس