جان باختن ۲ تن در حادثه رانندگی جاده امامزاده اسحاق شفت / دیگر آمار ها مورد تایید نیست
جان باختن ۲ تن در حادثه رانندگی جاده امامزاده اسحاق شفت / دیگر آمار ها مورد تایید نیست

رییس بیمارستان امام رضا (ع)  شهرستان شفت با اشاره به اینکه تا کنون جان باختن 2 نفر در حادثه واژگونی مینی بوس در جاده امامزاده اسحاق شفت گزارش شده است افزود : این اطلاعات از دستگاه های ذیربط استانی نیز استعلام شده است و  دیگر آمار ها مورد تایید ما نیست.

به گزارش ورس ، پس از  انتشار  خبری در پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر صدا و سیما مبنی بر  جان باختن ۴ نفر در حادثه اخیر رانندگی در جاده امامزاده اسحاق و همچنین اشاره به سقوط یک دستگاه مینی بوس در دره و بازنشر  این خبر در دیگر رسانه ها خبرنگار ما با در این خصوص با مدیر شبکه بهداشت و درمان  و رییس بیمارستان امام رضا (ع)  شهرستان شفت گفتگو نمود .

آخرین آمار قربانیان حادثه رانندگی جاده شفت

سید مهدی سلیمانی در این گفتگوی تلفنی  با اشاره به اینکه تا کنون جان باختن ۲ نفر در حادثه واژگونی مینی بوس در جاده امامزاده اسحاق شفت گزارش شده است افزود : این اطلاعات از مسوولین  ذیربط استانی نیز استعلام شده است و  دیگر آمار ها مورد تایید ما نیست . /

واژگونی مینی بوس در جاده امامزاده اسحاق شفت ۲ کشته و ۲۰ زخمی بر جای گذاشت / اعزام ۸ آمبولانس به محل حادثه

به گزارش ورس ، یک دستگاه مینی بوس که  عصر روز پنجشنبه ۲۰ تیرماه جاری از امامزاده اسحاق به سمت شفت در حرکت بود دچار حادثه و واژگون شد . گفتنی است اخبار منتشر شده در خصوص سقوط این خودرو به دره نیز صحیح نیست .

 

  • منبع خبر : ورس