آیین تودیع و معارفه ریاست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شفت با حضور اسفندیار ضیایی مدیرکل این مجموعه در دفتر فرماندار شفت برگزار شد

آیین تودیع و معارفه ریاست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شفت با حضور اسفندیار ضیایی مدیرکل این مجموعه در دفتر فرماندار شفت برگزار شد
به گزارش ورس، محمدرضا محسنی در این ابتدای این نشست با اشاره به اینکه نهادینه شدن یک هنجار عمومی در جامعه نیازمند فرهنگ سازی صحیح است افزود : فعالیت های فرهنگی و آموزشی باید از سنین پایه و در دوران کودکی و نوجوانی اغاز شود .
فرماندار شفت کشف استعداد ها و بارور نمودن آن را مهترین رسالت کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان برشمرد و افزود : بافت روستایی این شهرستان یک فرصت است و باید برای آن برنامه ریزی بهتری انجام شود.
وی در ادامه بر لزوم تدوین برنامه های یک ساله کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شفت تاکید نمود و خواستار تمهید مقدمات برای برگزاری جشنواره ای با محوریت کودکان و نو جوانان در این شهرستان شد.
محسنی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تغییر مدیران باید در راستای ارتقای سطح و به روزرسانی برنامه های آن مجموعه انجام شود افزود : اشرافیت بر وظایف سازمانی ، برنامه محور بودن ، پرهیز از روزمرگی و تکریم ارباب رجوع مهمترین شاخصه های یک مدیر موفق است .
گفتنی است در پایان از زحمات بتول آقاجانی تقدیر و رقیه آزاد نیا به عنوان رییس ،کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان شفت معرفی شد .
آزادنیا یکی شعرای شهرستان شفت است و پیش از این مربی فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان صومعه سرا بود .

  • منبع خبر : ورس