بازدید میدانی مدیران از پروژه های راه و شهرسازی در شهرستان شفت
بازدید میدانی مدیران از پروژه های راه و شهرسازی در شهرستان شفت

پروژه های راه و شهرسازی در شهرستان شفت مورد بازدید میدانی قرار گرفت.

به گزارش ورس ، محمدرضا محسنی فرماندار شفت و ماکان پدرام مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با همراهی بخشداران و مدیران دستگاه های ذیربط از پروژه های راه و شهرسازی در این شهرستان بازدید و با مردم ، اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران در سطح روستاها دیدار و گفتگو نمودند .
در نشستی که پیش از آغاز بازدید میدانی و با حضور حجت الاسلام افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در دفتر فرماندار برگزار شد ، روند پیشرفت پروژه های در دست اقدام راه و شهرسازی و راهکار های تسریع در اجرای طرح ها مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و در ادامه بر تسریع آسفالت جاده های روستایی تاکید شد .
پس از برگزاری جلسه مذکور مسوولین ابتدا از پروژه احداث ساختمان هنرستان فنی و حرفه ای شفت بازدید نمودند و در ادامه به کارگاه ساختمانی پروژه بهسازی و تعریض محور ملاسرا-شفت رفتند و با کارکنان آن به گفتگو پرداختند و در این راستا مقرر شد که تملک اراضی حاشیه راه با حضور کارشناس حقوقی اداره کل راه و شهرسازی تمهید مقدمات شود .
بازدید از تقاطع غیرهمسطح و احداث میدان ملاسرا نیز مقصد بعدی مدیران بود که در آنجا نیز مصوب شد ضمن پیگیری جزییات طرح نسبت به تامین اعتبار آن از طریق شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور اقدام شود .
مسوولین در ادامه به منظور بررسی وضعیت پروژه های دارای ردیف اعتباری راه روستایی به روستای شالده رفتند و در آنجا مقرر شد چنین طرح هایی در سطح شهرستان ظرف مدت دو هفته تعیین تکلیف و به منظور تسریع در آغاز عملیات اجرایی ، در صورت لزوم جابجایی پیمانکاران انجام پذیرد .
وضعیت آسفالت و روکش محور امامزاده ابراهیم و روستاهای سروان محله ، کمسار کوچک ، صیقلان و بیجارسر که عملیات عمرانی آن در ماه های گذشته پایان یافته بود ؛ نیز بررسی و مصوب شد نقاط تخریب شده با پیگیری دستگاه ذیربط تصحیح شود .