قهرمان ملی کشتی شهرستان شفت تجلیل شد
قهرمان ملی کشتی شهرستان شفت تجلیل شد

فرماندار شفت با اشاره به اینکه ورزشکاران در  شهرستان های کمتر توسعه یافته برای رسیدن به قله های قهرمانی تلاش های مضاعفی را انجام می دهند افزود : آقای اصغری نمونه ای از این ورزشکاران است  و امیدواریم قهرمانی های ایشان در سطح ملی و جهانی تداوم داشته باشد .

به گزارش ورس  ، آیین تجلیل از پهلوان مجتبی اصغری قهرمان کشتی کشورمان  صبح امروز – چهارشنبه –  با حضور حجت الاسلام والمسلمین افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی ، مسوولین و مهمانان در دفتر محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان شفت برگزار شد .

فرماندار شفت در این نشست با اشاره به اینکه ورزش یکی از عوامل ایجاد نشاط و شادابی در جامعه  است افزود : ورزش جامعه را از خمودگی و رخوت دور می سازد .

وی با بیان انکه ورزش یکی از راه های  پیشگیری از آسیب های اجتماعی و فراگیرشدن آن نیازمند توسعه زیرساخت ها است افزود : تقویت ورزش های بومی- محلی می تواند سبب رونق ورزش حرفه ای گردد .

محسنی با اشاره به اینکه اداره ورزش و جوانان  شفت باید در جهت توسعه زیرساخت های ورزشی پیگیری های  بیشتری انجام دهد افزود : دستگا ه های ذیربط زمینه های تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان  شهرستان شفت را فراهم آورند .

محسنی با اشاره به اینکه ورزشکاران در  شهرستان های کمتر توسعه یافته برای رسیدن به قله های قهرمانی تلاش های مضاعفی را انجام می دهند افزود : آقای اصغری نمونه ای از این ورزشکاران است  و امیدواریم قهرمانی های ایشان در سطح ملی و جهانی تداوم داشته باشد .

در پایان این نشست از زحمات این قهرمان ملی کشتی شهرستان شفت تجلیل به عمل آمد .

گفتنی است مجتبی اصغری در رده نوجوانان و جوانان دارای مدال برنز جهان و نقره آسیا است و به تازگی همراه با تیم ملی کشتی ایران در رقابت های جهانی روسیه به مقام دوم تیمی دست یافت.

  • نویسنده : ح.د.ن
  • منبع خبر : ورس