نماینده مردم فومن وشفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تعریض راه ییلاقی موجود در بین شفت و طارم و توسعه آن می تواند سبب تسهیل رفت و آمد عشایر و دامداران این دو شهرستان شود افزود : کاهش آسیب های ناشی از بیکاری نیازمند تشریک مساعی دستگاه های ذیربط است . 

به گزارش پایگاه خبری ورس ، حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری شامگاه چهارشنبه در نشست شورای اداری شفت که با حضور وزیر دادگستری در سالن میرزای شفتی فرمانداری برگزار شد افزود : نبود آمایش سرزمین یکی از مشکلات کشور و استان گیلان است .

وی با اشاره به اینکه مجوز زیست محیطی سد لاسک صادر شده است اما در آغاز عملیات اجرایی آن کارشکنی می شود افزود : همه ما باید  پاسخگوی مردم باشیم و با آنان گفتگو کنیم.

نماینده مردم  فومن وشفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حفظ منابع طبیعی یک ضرورت است به پروژه ملاسرا-شفت-زنجان اشاره و افزود : برای اتصال دو استان و خارج نمودن یک شهرستان از بن بست برخی از مسایل اجتناب ناپذیر است افزود : نمی توان ضرورت های توسعه یک جامعه را نادیده گرفت  .

وی با اشاره به اینکه تعریض راه ییلاقی موجود در بین شفت و طارم و توسعه آن می تواند سبب تسهیل رفت و آمد عشایر و دامداران این دو شهرستان شود و وضعیت اقتصادی و اشتغال این مناطق را تغییر دهد واین موضوع یکی از مطالبات مردمی است افزود : کاهش آسیب های ناشی از بیکاری نیازمند تشریک مساعی دستگاه های ذیربط است .