ستاد مردمی استقبال از دکتر حسن روحانی در شهرستان شفت با صدور بیانیه ای از حضور اندیشمندانه و پرشور مردم و تلاش های فرماندار و مدیران این شهرستان قدردانی نمود.

 ستاد مردمی استقبال از دکتر حسن روحانی در شهرستان شفت با صدور بیانیه ای  از حضور پرشور مردم قدردانی نمود .

به گزارش پایگاه خبری ورس ، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است .

بسمه تعالی

بار دیگر مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان شفت با حضور پرشور خود در استقبال از رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران ،دکتر حسن روحانی، برگی زرین از افتخارات مردم این خطه از میهن عزیز اسلامیمان در حمایت از تداوم خط مشی خردورزی و اعتدال در مسیر خدمت گزاری مسئولانه به مردم را به نمایش گذاشتند.
حضور اندیشمندانه مردم نشان داد که در شرایط سخت جنگ اقتصادی ، مردم با تحمل فشارهای اقتصادی ،همچنان پشتیبان مسئولان نظام و کشور هستند و از دستاوردها و سیاست های دولت تدبیر و امید تا حصول نتیجه دفاع خواهند نمود.
ستاد مردمی استقبال از دکتر حسن روحانی شهرستان شفت وظیفه خود دانسته از همه اقشار و آحاد مردم عزیز شهرستان شفت که با درک شرایط حساس کنونی، با شور و شعور هوشمندانه در این مراسم حضور بهم رساندند، قدردانی نموده و مراتب سپاس و تشکر خود را در برابرعظمت حضورمردم اعلام می نماید.
همچنین از تلاش های پیگیرانه فرماندار محترم و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در خلق این حماسه تاریخی تقدیر به عمل می آید.
ستاد مردمی استقبال از دکتر حسن روحانی شهرستان شفت
اسفند ۱۳۹۷