آیین تکریم و معارفه ریاست اداره ورزش و جوانان شفت برگزار شد .

به گزارش ورس ؛ آیین تکریم و معارفه ریاست اداره ورزش و جوانان شفت با حضور هاشم اسماعیلی معاون فرهنگی و امور جوانان  اداره کل ورزش و جوانان گیلان ، در دفتر معاون فرماندار این شهرستان برگزار شد.

طاهر کوهی معاون فرماندار شفت در این نشست با اشاره به اینکه نواندیشی ، پویایی و تحرک از مهمترین شاخص های دوره جوانی است افزود : بهره گیری از توانمندی های جوانان نیازمند بسترسازی است و دستگاه های ذیربط باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشند .

 وی با بیان اینکه توسعه ورزش نیازمند توسعه زیرساخت های عمرانی است افزود : همگانی شدن ورزش در بین اقشار مردم می تواند سلامت اجتماعی یک جامعه را تامین کند .

معاون فرماندار شفت  بر فعال شدن همه هیات های ورزشی در این شهرستان تاکید نمود و افزود : هیات ها می توانند استعدادهای ورزشی را شناسایی و در هدایت نوجوانان و جوانان به سمت ورزش نقش آفرین باشند .

کوهی در پایان خواستار همکاری اداره ورزش و جوانان و آموزش و پرورش برای توسعه ورزش در سطح مدارس شد .

گفتنی است در پایان این نشست از زحمات نقی ابراهیمی قدردانی و سعید فتحی نژاد به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شفت معرفی شد . فتحی نژاد پیش از این کارشناس ورزش و امور جوانان شهرستان فومن و از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۷ عضو تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران بود  و مدال نقره مسابقات جهانی و آسیایی را در کارنامه خود دارد.

  • منبع خبر : پایگاه خبری ورس