پیام فرماندار شهرستان شفت به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
پیام فرماندار شهرستان شفت به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

فرماندار شهرستان شفت با صدور پیامی از اقشار مردم دعوت نمود تا در این راهپیمایی حضور پرشور داشته باشند .

به گزارش ورس از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شفت ، همزمان با سراسر کشور ، راهپیمایی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه از مصلی حضرت محمد(ص) شفت آغاز می شود و با اجماع در میدان انقلاب این شهر به پایان می رسد.

محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان شفت با صدور پیامی از اقشار مردم دعوت نمود تا در این راهپیمایی حضور پرشور داشته باشند .

متن کامل این پیام به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم

إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم

«دهه فجر ، آن آیینه ای است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد». مقام معظم رهبری مد ظله العالی

۲۲ بهمن ماه هر سال آیینه تمام نمای پیروزی اراده ملتی مسلح به« الله اکبر» بر تیرگی ، در طلیعه آفتاب حقیقت ناب الهی است. دهه فجر یادآور رشادت های مردان و زنانی است که با گذشتن از گوهر حیات و با نثار خون خویش نهال انقلاب اسلامی را آبیاری کردند تا امروز در آستانه چهل سالگی به درختی تناور و سایه گستر تبدیل گردد و امید دلهای حق طلب جهان باشد.  انقلاب اسلامی ایران نقطه عطف ،در تاریخ رهایی انسان  از چنگال اسارت است. اسارت در چنبره تفکرات غیر الهی و انحطاط  بشری؛ سرآغازی بر رفتن باطل و آمدن حق که به راستی باطل رفتنی است.

۲۲ بهمن هر سال فرصت یادآوری از مردی از جنس آسمان است که با نفس مسیحایی خویش روح حیات را بر کالبد نیمه جان ملت ایران دمید. یادآور هدایت مبتنی بر آموزه های شریعت اسلام که در ماه رخسار یار ، تابیدن آغاز کرد تا امروز پس از چهل سال همچنان این انقلاب بی نام خمینی کبیر «قدس الله نفس الزکیه» در هیچ جای جهان شناخته شده نباشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  همه مجاهدان راه الله و شهیدان انقلاب اسلامی و تبریک چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، از مردم معزز شهرستان شفت دعوت می نماییم با حضور پرشور و آگاهانه خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ، یکبار دیگر و بسان سنوات گذشته دشمنان کوردل را مایوس کرده و همدوش با هموطنان در سراسر میهن اسلامی ، تجلی بخش وحدت کلمه و تاریخ ساز برگ زرین دیگری از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشید.

محمدرضا محسنی

فرماندار شهرستان شفت