بهره برداری از ۱۳ طرح با اعتبار ۳ میلیارد و ۸۶۱ میلیون تومان در شهرستان شفت
بهره برداری از ۱۳ طرح با اعتبار ۳ میلیارد و ۸۶۱ میلیون تومان در شهرستان شفت

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور محمدرضا محسنی فرماندار شفت ۱۳ طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۸۶۱ میلیون تومان به بهره برداری رسید .

به گزارش ورس ، در هفتمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور محمدرضا محسنی فرماندار شفت ۱۳ طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۸۶۱ میلیون تومان به بهره برداری رسید .

در برنامه های امروز ایستگاه آتش نشانی شهر احمدسرگوراب با اعتباری بالغ بر ۱۴۳ میلیون تومان افتتاح شد و یک طرح آبیاری تحت فشار در روستای جیرده مورد بهره برداری قرار گرفت که برای ساخت و تکمیل آن ۱۱۸ میلیون تومان هزینه شده است .

در ادامه ۹ طرح تقویت جریان برق  به در روستاهای گیلده ، جیرده ، ماشاتوک ، چوبتراشان ، داکله سرا ، خرطوم ، شادنشین ، کلاشم و بداب با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان مورد بهره برداری قرار گرفت و ۱۰۰ مسکن روستایی شهرستان شفت به صورت همزمان در روستای عثماوندان افتتاح شد که برای ساخت آن بیش از ۲ میلیارد تومان هزینه شده است .

یک کارگاه تولیدی صنعت برق نیز با سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون تومانی بخش خصوصی در روستای لیشاوندان مورد بهره برداری قرار گرفت .

گلباران مزار شهدای ملاسرا نیز پایان بخش برنامه های امروز بود .

گفتتی است در دهه مبارک فجر ،  ۳۲ طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۱۵۴ میلیارد تومان در شهرستان شفت به بهره برداری می رسد .

  • منبع خبر : ورس