بهره برداری از ۷ طرح عمرانی و خدماتی در شفت
بهره برداری از ۷ طرح عمرانی و خدماتی در شفت

در پنجمین روز از دهه فجر ۷ طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۹۳۵ میلیون تومان در شفت به بهره برداری رسید.

به گزارش ورس ، در پنجمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور سید محمد احمدی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان ، محمدرضا محسنی فرماندار شفت ، حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مدیران کل استانی  ۷ طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۹۳۵ میلیون تومان به بهره برداری رسید .

در برنامه های امروز اورژانس اجتماعی شفت با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان افتتاح شد و آسفالت دو رشته راه روستایی در سفیدمزگی و سالک معلم به بهره برداری رسید که برای ساخت آنها ۶۴۰ میلیون تومان هزینه شد .

یک واحد تولیدی نساجی نیز در شهر صنعتی شفت مورد بهره برداری قرار گرفت که برای ساخت و راه اندازی آن بالغ بر ۵ میلیارد و ۱۴۵ میلیون تومان اعتبار صرف شده است .

همچنین ۳ پروژه تامین آب آشامیدنی  در روستاهای صیقلان ، سالک معلم و پلنگ پشت (شهرک کادوس) به بهره برداری رسید که برای ساخت و تکمیل آنها در مجموع یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان هزینه گردیده است .

گفتنی است در ایام االله دهه مبارک فجر سال جاری ۳۲ پروژه عمرانی  و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۱۵۴ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

  • منبع خبر : پایگاه خبری ورس